Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті привітали професора Юрія Єгорова із 40-річчям викладацької діяльності

В Інженерному інституті привітали професора Юрія Єгорова із 40-річчям викладацької діяльності

В Інженерному інституті привітали професора Юрія Єгорова із 40-річчям викладацької діяльності
22.03.2019 09:11 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет будівництва та цивільної інженерії Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії привітання

Двадцятого березня на факультеті будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ сердечно привітали з сорокаріччям трудової діяльності доктора філософії в архітектурі, талановитого педагога й архітектора, професора кафедри міського будівництва та господарства Юрія Павловича Єгорова.

Випускник УфМАІ 1968-го року, Юрій Єгоров присвятив становленню, розвитку і процвітанню ЗФ ДМетІ-ЗІІ-ЗДІА, а тепер і Інженерного інституту Запорізького національного університету 40 трудових років, cповнені ентузіазмом, творчістю, педагогічною майстерністю. Юрій Павлович передає свої знання, свою щиру зацікавленість в роботі молодшим колегам і студентам. Саме завдяки його натхненню, в академії було створено творчу студію «Ермітаж» для майбутніх будівельників, архітекторів, художників. Юрій Павлович активно залучав студентів до участі в міських творчих програмах, допомагаючи молодим людям знайти своє місце в професійному середовищі.

Талановитий архітектор і художник, поет і літератор Юрій Єгоров став автором численних монументів, які увічнили історію нашого міста і області. Найвідомішою його роботою у в співавторстві зі скульптором Б. Рапопортом є всесвітньовідомий архітектурно-меморіальний комплекс «Переправа».

Колектив викладачів і співробітників Інженерного інституту ЗНУ від усього серця вітає Юрія Павловича зі значною подією і бажає подальшої активної професійної і творчої діяльності, натхнення, здоров'я, щастя та неймовірно довгих років життя.

 

Інженерний інститут ЗНУ

 

Схожі новини