Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ відбувся Весняний бухгалтерський семінар

В Інженерному інституті ЗНУ відбувся Весняний бухгалтерський семінар

В Інженерному інституті ЗНУ відбувся Весняний бухгалтерський семінар
26.03.2019 11:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту Весняний бухгалтерський семінар профорієнтаційна діяльність

Нещодавно в Інженерному інституті Запорізького національного університету відбувся семінар-практикум, головним організатором якого стала редакція газети «Все про бухгалтерський облік».

У роботі семінару взяли участь провідні бухгалтери підприємств м. Запоріжжя та Запорізької області, викладачі та студенти кафедри обліку аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту. Тепло зустріли гостей представники дружнього, професійного та енергійного колективу запорізьких спеціалістів з редакційної підписки газети «Все про бухгалтерський облік», викладач Чакалова Н.С. та студенти Коваленко М., Іванина А., Кожем’якіна О., Москальова Є., Соколова Г., Кузубова Г. кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту.

Семінар відкрили директор Інженерного інституту Геннадій Коломоєць, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та менеджер з питань регіонального розвитку відділу регіональної політики РГ «Все про бухгалтерський облік» Вікторія Роздимаха. Привітавши гостей, Геннадій Коломоєць та Тетяна Меліхова запросили учасників семінару, їхніх дітей та знайомих підвищити свій професійний рівень, вступивши до Інженерного інституту. Тетяна Олегівна зазначила, що в цьому році у всіх, хто має диплом спеціаліста, все ще є можливість вступити до магістратури без ЗНО.

Звертаючись до присутніх, Вікторія Роздимаха не лише розповіла про важливу інформацію, яку фахівці завжди зможуть знайти на сторінках газети «Все про бухгалтерський облік», а й звернула їхню увагу на можливість взяти участь з 22 до 29.03.19 у акції «Впіймай бухгалтерську весну».

Після офіційної частини на гостей чекав пізнавальний семінар, який провела Людмила Шахно – міжнародний сертифікований професійний бухгалтер САР, СІРА та директор Академії професійного бухгалтера. Під час семінару було розглянуто проблеми, пов’язані з податком на додану вартість, бухгалтерським обліком і податком на прибуток, деякими особливостями певних операцій на єдиному податку, оприбуткуванню коштів, огляду змін у Положенні 148 тощо.

Викладачі та студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ вдячні колективу РГ «Все про бухгалтерський облік» за цікавий, пізнавальний та корисний семінар, бажають їм успіхів і сподіваються на подальше взаємовигідне співробітництво.

 

Інженерний інститут ЗНУ

 

Схожі новини