Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ присвятили круглий стіл Всесвітньому Дню боротьби з ВІЛ/СНІД

Студенти ЗНУ присвятили круглий стіл Всесвітньому Дню боротьби з ВІЛ/СНІД

08.12.2008 12:09 Факультет соціальної педагогіки та психології Наукове студентське товариство Круглий стіл

«ВІЛ/СНІД: погляд у майбутнє» - таку назву мав вже традиційний для нашого університету круглий стіл, приурочений до Всесвітнього Дня боротьби із СНІДом. Його організаторами виступили Наукове студентське товариство Запорізького національного та студенти факультету соціальної педагогіки та психології.

Про високий рівень організації заходу та серйозність теми, обраної для розгляду його учасниками, свідчить чималий інтерес, викликаний ним серед обласних громадських організацій. Поспілкуватися зі студентами та прослухати їхні доповіді до університету завітали представники Обласної організації Всеукраїнської мережі ЛЖВ (людей, які живуть із ВІЛ/СНІД), Організації Червоного Хреста, які організували роздачу інформаційних матеріалів серед студентів ЗНУ, та благодійного фонду «Сподівання». Прибули на засідання і співробітники Міського центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді, серед волонтерів якого є і студенти факультету соціальної педагогіки та психології нашого університету.
А четвертокурсник факультету СПП Артем Черимнов, який співпрацює із благодійним центром «Флоренс» влаштував перед присутніми презентацію на тему «ВІЛ/СНІД – причини та наслідки», під час якої висвітив біологічний та медичний аспекти проблеми. Ця доповідь була відзначена у числі найкращих Почесною грамотою НСТ.
Взагалі, у круглому столі взяло участь багато представників юридичного, біологічного, філологічного факультетів, а також факультету соціальної педагогіки та психології. Це дозволило розглянути добре відому всім проблему з різних, інколи досить несподіваних, точок зору.
За підсумками роботи круглого столу найкращими визнали доповіді студенток факультету СПП Тетяни Драніциної, Марії Дергач, Юлії Коломбе, представниці філологічного факультету Світлани Жулідової, майбутнього біолога Сергія Янькова, студентки юридичного факультету Цогік Мазманян. Усі вони були відзначені Почесними грамотами від Наукового студентського товариства.
Коментуючи перебіг засідання круглого столу голова НСТ ЗНУ Світлана Сириця зокрема зазначила: «Приємно, що студенти Запорізького національного університету виявили неабияку активність та ентузіазм при підготовці до цього заходу. Особливо мені хотілося б відзначити четвертокурсниць факультету СПП Тетяну Драниціну та Юлію Коломбе, які вже не перший рік беруть участь в організації дослідженні цієї проблеми в нашому університеті. Слід пам’ятати, що в нашій країні проблема поширення ВІЛ/СНІД вже давно із медичної перетворилася на соціальну проблему. І від того, чи ми згадуватимемо про неї лише раз на рік, на початку грудня, чи постійно докладатимемо зусилля для її подолання, багато у чому залежатиме майбутнє всіх нас».

Таміла ТАРАСЕНКО