Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває реалізація проекту аспірантів «Дитячі посмішки»

У ЗНУ триває реалізація проекту аспірантів «Дитячі посмішки»

01.04.2019 09:17 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури ЗНУ благодійна акція конкурс проектів

До участі в заходах цієї благодійної акції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вишу та всі небайдужі! Вони мають нагоду в рамках реалізації проекту «Дитячі посмішки», ініційованому аспірантами Запорізького національного університету, допомогти дітлахам втілити в життя їхні мрії дитинства.

Зауважимо, мета проекту – організувати відвідування Запорізького державного цирку для дітей-вихованців дитячого будинку «Сонечко». Збір коштів триває з 27 березня по 2 квітня на території ЗНУ після другої та третьої пари, а також шляхом перерахування на картку Приватбанку 5168 7573 3330 0210 на ім’я Іванової Аліси. Нашими спільними зусиллями ми зможемо подарувати діткам шматочок щастя! Звіт про використання коштів буде оприлюднений після завершення акції.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2505626212800090

Відділ аспірантури і докторантури ЗНУ

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=46909 and cach_timestamp>1614638173
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'