Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі Інженерного інституту ЗНУ завітали до Мелітопольського промислово-економічного коледжу

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ завітали до Мелітопольського промислово-економічного коледжу

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ завітали до Мелітопольського промислово-економічного коледжу
28.03.2019 14:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій профорієнтаційна діяльність співпраця із коледжами День інженерної освіти

Завдяки ініціативі викладачів Інженерного інституту Запорізького національного університету, 22 березня в Мелітопольському промислово-економічному коледжі відбувся День інженерної освіти. Під час заходу студенти спеціальності «комп’ютерна інженерія» дізналися про важливість безперервної освіти для побудови успішної кар’єри в ІТ.

Доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Наталія Полякова зацікавила студентів коледжу можливостями додаткової ІТ-освіти за курсами Академії Cisco, яка працює в коледжі з 2016 року і була відкрита за підтримки Інженерного інституту ЗНУ. Можливості досить широкі – від ознайомчих курсів для самоосвіти до базових курсів в Академії Cisco коледжу.

Побудувати успішну кар’єру в галузі ІТ-бізнесу неможливо без інвестицій зусиль та часу, а продовження навчання в Інженерному інституті дозволить отримати доступ до курсів професійної ІТ-освіти на високому міжнародному рівні з підтвердженням отриманих знань та навичок сертифікатами Академії Cisco.

Доцент Олена Міхайлуца розповіла про особливості вступу після коледжу на спеціальності Інженерного інституту. Студентів коледжу особливо цікавили питання практичної підготовки під час виробничих практик на фірмах та підприємствах.

Але День інженерної освіти – це не лише серйозні розмови про перспективне майбутнє, а й цікаві конкурси. Нарешті розпочалася довгоочікувана та захоплива вікторина-гра з призами, яку провів завідувач міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Андрій Пожуєв. Відповідаючи на завдання вікторини, студенти переконалися, що знання в сфері ІТ-технологій потребують постійного удосконалення. І краще за все продовжити ІТ-освіту в Інженерному інституті ЗНУ на спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Програмне забезпечення систем».

Усі учасники заходу отримали доступ до ресурсів соціального проекту «Відкрита академія інженерних знань». Більше інформації можна отримати дізнатися за покликаннями:

http://mpek.org.ua/

https://www.netacad.com/

https://www.facebook.com/oacademyek/

 

Наталія Полякова,

доцент кафедри ПЗАС Інженерного інституту ЗНУ

 

Схожі новини