Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі Інженерного інституту ЗНУ отримали сертифікати Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах (Польща)

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ отримали сертифікати Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах (Польща)

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ отримали сертифікати Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах (Польща)
02.04.2019 11:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут міжнародна діяльність міжнародне стажування сертифікати

Наприкінці березня 2019 р. за результатами стажування у Вищій школі управління охороною праці в Катовіцах (Польща) професори Віктор Банах, Антон Мних та доценти Ганна Макушинська, Євген Мержинський і Віталіна Нікітенко отримали сертифікати про проходження міжнародного стажування.

Програма стажування за темою «Забезпечення якості освіти у вищих навчальних закладах» складалася із кількох етапів, кожний із яких був розрахований на 40 годин.

Перший, очний етап, розпочався візитом викладачів до Вищої школи управління охороною праці і тривав з 21.09 по 26.09.2018 р. Він складався із лекцій, семінарів, воркшопів, практичних та лабораторних занять. В межах лекційного курсу були розглянуті такі актуальні питання, як «Система вищої освіти Польщі» (д-р Анна Сікорська), «Розробка навчальних програм відповідно до польських рамок кваліфікацій» (д-р Йоланта Бернаіс), «Процес дипломування» (д-р Мачей Пухала), «Методологія дипломних робіт; система антиплагіату» (д-р Анна Качмарська), «Програма 2Д – узгодження навчальних програм, набір студентів, графік дій» (д-р Марія Петрас, д-р Яцек Скорус), «Коротке навчання з e-learning» (д-р Пьотр Ткач) тощо.

Міжнародне стажування не завершилося очним навчанням у ВШУОП і тривало до кінця січня. Наступні етапи, 40 годин проектних завдань та 40 годин у формі e-learning, включали в себе виконання завдань, серед яких – розробка проектів, проходження тестів, написання робіт і фінальні заліки та іспити.

Вітаємо наших колег з отриманням сертифікатів від Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах, і бажаємо нових досягнень в області міжнародної освіти і науки!

 

Віталіна Нікітенко,

начальник Відділу міжнародних зв’язків

Інженерний інститут ЗНУ

Схожі новини