Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили День збройних сил України

У ЗНУ відзначили День збройних сил України

05.12.2008 16:35 Студентський центр культури Концерт

До свята студентський центр культури організував яскравий концерт для студентів та викладачів нашого ВНЗ.

Розпочали захід чарівним вальсом у виконанні ансамблю бального танцю «Грація». Ведучими вечора традиційно стали студентки факультету журналістики Аліна Горохова, Анна Музалевська, Анастасія Евстрат’єва та Каріна Скліфос. Дівчата не тільки весело жартували з глядачами, а й провели низку цікавих конкурсів для усіх бажаючих отримати прекрасні подарунки у вигляді іграшкових мечів та пістолетів.
Як завжди, радувала своїм надзвичайним вокалом студентка економічного факультету Ганна Василенко. Особливою фішкою концерту стала презентація осінньо-зимової колекції від швейно-виробничого об’єднання «Селена». Витвори модельєрів-дизайнерів на сцені демонстрували майбутні учасники конкурсів краси «Містер та міс ЗНУ». Таким чином, організатори мали на меті проанонсувати ці надзвичайно популярні у нашому університеті заходи. Прослухати романтичну пісню у стилі реп глядачі змогли у виконанні студентів економічного факультету Кирила Комісаренка, Тетяни Нарушиної та Юлії Редько. Енергійним та запальним виявився танок «Попурі», у якому було об’єднано такі стилі танцю як «джайф» та «хіп-хоп». Гучними оплесками зустрічали на сцені представника факультету іноземної філології Сурена Маркаряна, який нагадав усім присутнім хіт 70-х років «Я зустрів дівчину».
У атмосферу таємничого Сходу запросила глядачів Катерина Щуренко (факультет фізичного виховання). Радували співами золоті голоси університету Анастасія Крик та Іван Красніков. Завершили свято надзвичайним номером «Історія кохання» у виконанні одних з найкращих танцівників нашого університету Марини Денисенко та Андрія Крупкіна.

Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини