Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФСУ Анна Штефан – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка ФСУ Анна Штефан – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка ФСУ Анна Штефан – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
08.04.2019 13:43 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління студентська наука всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Магістрантка першого курсу спеціальності «соціальна робота» факультету соціології та управління Анна Штефан посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із цієї спеціальності. Цей захід відбувся минулого тижня в Ужгородському національному університеті.

Дослідження Анни було відзначене серед найкращих серед близько 80 робіт інших учасників з усієї України. Роботи оцінювало поважне журі з провідних вчених з соціальної роботи, що представляли різні українські виші.

Факультет соціології та управління, а також рідна кафедра соціальної філософії та управління щиро вітають Анну та її наукову керівницю, заступника декана, доцента Олену Маловічко! Пишаємося вами і зичимо подальших наукових і професійних досягнень!

 

Факультет соціології та управління

 

Схожі новини