Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка кафедри економічної кібернетики Катерина Кудієвська посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка кафедри економічної кібернетики Катерина Кудієвська посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка кафедри економічної кібернетики Катерина Кудієвська посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
08.04.2019 16:53 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет кафедра економічної кібернетики студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Третього-п’ятого квітня у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

Галузева конкурсна комісія для участі в публічному захисті із 63 студентських наукових робіт (понад 39 ЗВО) відібрала наукові розвідки 22 претендентів, які представляли різні виші України. Безпосередню участь у конкурсі-захисті взяла студентка 4 курсу економічного факультету ЗНУ Катерина Кудієвська з дослідженням на тему «Моделювання впливу якісних характеристик працівника на його трудовий потенціал» (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ, к.е.н., доцент Олена Макаренко). У результаті напруженої боротьби за рішенням галузевої комісії Катерина Кудієвська здобула 2 місце й була відзначена Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо Катерину та зичимо їй наснаги в нових наукових звершеннях!

Член галузевої комісії від Запорізького національного університету Наталія Максишко вважає, що участь у конкурсі – це унікальна форма спілкування студентства з науковою спільнотою, можливість реалізувати свої здібності і перевірити знання. Конкурс сприяє формуванню молодої інтелектуальної наукової еліти, розвитку кібернетичної науки та економіко-математичних досліджень в Україні.

Також Наталія Костянтинівна зазначила, що економічна кібернетика дає необхідні для сучасного ринку праці навики, дозволяє моделювати та прогнозувати соціально-економічні процеси, а економісти-кібернетики володіють інструментарієм пошуку оптимальних управлінських рішень, що дозволяє думати на два-три кроки вперед.

Після закінчення конференції для студентів було організовано культурну програму, під час якої вони змогли поспілкуватися з колегами з інших вишів, ознайомитися з визначними пам'ятками міста Львів, його історією та сучасністю.

 

Кафедра економічної кібернетики

 

Схожі новини