Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту посіла 1 місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту посіла 1 місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту посіла 1 місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
09.04.2019 12:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Нещодавно на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (ПолтНТУ) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю знань «Екологія», у якому взяли участь понад 120 учасників із 65 закладів вищої освіти України, у тому числі і Запорізький національний університет.

У ПолтНТУ діє потужна екологічна наукова школа, саме тому вже п’ятий рік університет виступає базовим закладом вищої освіти з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у сфері екології.

Галузевою конкурсною комісією було допущено до участі у ІІ турі 86 робіт, заслухано 63 студентські наукові роботи, із яких 1 – в онлайн-режимі за допомогою Skype.

Інженерний інститут Запорізького національного університету представляла студентка 4 курсу кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Євгенія Тарабан із роботою «Дослідження забруднення атмосферного повітря промислового міста як фактор ризику для здоров'я його мешканців». Науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Каріна Бєлоконь.

За результатами ІІ туру конкурсна комісія нагородила Євгенію Тарабан Дипломом оргкомітету І ступеня за високий науковий рівень підготовки.

Колектив факультету вітає Євгенію та її наукового керівника Каріну Бєлоконь із перемогою та бажає подальших успіхів у науковій діяльності, реалізації всіх задумів, а також отримувати від наукової праці справжнє задоволення!

 

Деканат факультету будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

Схожі новини