Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Фахівець із комунікацій Ольга Жукова поділилася секретами професійного успіху зі студентами й абітурієнтами

10.04.2019 14:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики установчий форум Асоціації випускників факультету журналістики майстер-клас

Під час проведення установчого форуму Асоціації випускників факультету журналістики в ЗНУ провели низку майстер-класів. Під час них випускники факультету, а нині – відомі медівники ділилися секретами успіху зі студентами й абітурієнтами факультету. Зокрема, перед аудиторією виступила фахівець із комунікацій Ольга Жукова. Під час цього заходу йшлося про «Професійне становлення: від початківця до незалежного журналіста».

Захід проходив у форматі невимушеного діалогу, де всі охочі могли поставити спікеру запитання й отримати відповіді на них.

Ольга Жукова розповіла про навчання в ЗНУ, роботу на  запорізькому «Суспільному» телебаченні, переїзді до Києва й співпрацю з різними ЗМІ. Вона поділилася з молоддю професійними секретами щодо того, як формувати портфоліо, писати тестові завдання та спілкуватися з роботодавцями під час прийому на роботу.

Зокрема, вона відзначила, що неабияке значення має наявність диплома про вищу освіту, що варто включати до портфоліо не найкращі, а найбільш різнопланові матеріали й обирати для роботи ЗМІ, чиї позиції збігаються з позиціями журналіста.

Її зацікавило повідомлення, що на факультеті журналістики ЗНУ створений сайт, на якому викладаються в електронному вигляді всі матеріали, створені студентами за роки навчання. Тож портфолі починає створюватись із перших років навчання. Гостя відзначила важливість й актуальність такої ініціативи керівництва факультету.

Своєю чергою, вона зазначила, що кілька тижнів має провести в Запоріжжі, виконуючи журналістське завдання. На цей час вона підшукує собі помічника й ладна обрати його серед студентів факультету журналістики ЗНУ. Для цього всі охочі мали написати Ользі Жуковій у сомережі фейсбук і розповісти, чому вони обрали для вступу цей факультет і як вирішили пов’язати своє життя з журналістикою.

Ця пропозиція викликала неабияке зацікавлення учасників майстер-класу. Вони подякували спікеру за цікаву й інформаційно насичену зустріч.

Таміла Тарасенко