Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ побували на міжнародній конференції в Криму

Правники ЗНУ побували на міжнародній конференції в Криму

16.12.2008 09:11 міжнародна конференція наукова конференція право юридичний факультет

Представники юридичного факультету нашого університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Адміністративна реформа та проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів”, що проходила 11-12 грудня у Кримському юридичному інституті Одеського державного університету внутрішніх справ.

Запорізький національний на конференції був представлений однією з найчисельніших груп, яка складалась із співробітників юридичного факультету – до її складу входили Тетяна Коломієць, Павло Лютіков, Едуард Часов, Ольга Міліхова та Юлія Пирожкова.
У роботі міжнародної конференції взяли участь Голова Верховної Ради АР Крим Анатолій Гриценко, Голова Ради Міністрів АР Крим Віктор Плакіда, представники Верховних Рад України та АР Крим і головних управлінь МВС, Міністерства юстиції та прокуратури АР Крим.
На цю конференцію також прибули й науковці, серед яких 33 доктори та 90 кандидатів юридичних наук вищих навчальних закладів як з усієї України, так і з Румунії, Молдови та Росії. Але найчисельнішою з закордонних делегацій була румунська - Кримський інститут уклав з румунськими колегами угоду про співпрацю щодо підготовки майбутніх правників.
Декан юридичного факультету Тетяна Коломієць зазначила, що їй також вдалося поспілкуватися з закордонними колегами та домовитися про можливу співпрацю у майбутньому.
“Така конференція одна з перших, що справила на мене таке враження, – розповіла Тетяна Олександрівна, – бо крім обговорень були виконані конкретні заходи: прийняли проект документа, призначили за ним головного та термін, до якого це питання має бути вирішеним. Було створено й робочу групу, до якої включили представників ВНЗ різних регіонів та працівників щодо підготовки конкретних рекомендацій. Ці рекомендації були сформовані та одразу ж передані до місцевих та центральних органів влади. Така організованість стимулює до активних дій.”

Микола ЖИРІВСЬКИЙ

Схожі новини