Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЕПК розповіли про профілактику турберкульозу

Студентам ЕПК розповіли про профілактику турберкульозу

Студентам ЕПК розповіли про профілактику турберкульозу
11.04.2019 08:57 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Місячник боротьби з туберкульозом лекція

8 квітня з метою підвищення рівня обізнаності студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ про проблеми туберкульозу, до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, викладач вищої категорії циклової комісії туризму та природничих дисциплін коледжу Олена Прилипко провела інформаційно-просвітницький захід із відеопрезентацією «Правда і міфи про туберкульоз».

Лекція надала можливість присутнім ознайомитись з матеріалами щодо проявів туберкульозу, його діагностики, способів запобігання хвороби. За словами Олени Вікторівни, у Запорізькій області серед хворих на туберкульоз 70 % – чоловіки, 30 % – жінки. Щоправда, у 2018 році кількість хворих чоловіків у порівнянні з минулим роком – зменшилася на 20 % і на 7 % – серед жінок. Більше подробиць за покликанням: https://www.facebook.com/watch/?v=359200834929997
Спікер розповіла, як запобігти захворюванню на туберкульоз. Варто не забувати про певні правила. Потрібно турбуватися про своє здоров’я: правильно харчуватися, займатися спортом, фізкультурою, загартуванням, дотримуватися особистої гігієни, бувати на свіжому повітрі, своєчасно звертатися до лікаря при виявленні симптомів будь-якого захворювання. Необхідно категорично уникати шкідливих звичок (паління, вживання або вдихання токсичних речовин та інше). Варто щорічно проходити обстеження на туберкульоз шляхом проведення проб Манту та флюорографії. Не відмовлятися в зазначених випадках від щеплення проти туберкульозу. Негайно потрібно звертатися до лікаря при виявленні симптомів, схожих на туберкульоз, або у випадку контакту з хворим на туберкульоз.
Підбиваючи підсумки зустрічі, викладач підкреслила: «Якщо своєчасно звернутися до лікаря і провести ефективне лікування, то туберкульоз можна подолати! Будьте здорові та ніколи не хворійте!»
Ірма Федючок

Схожі новини