Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував 6 турнір з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ

У ЗНУ стартував 6 турнір з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ

У ЗНУ стартував 6 турнір з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ
11.04.2019 12:57 Все Головні новини Кубок ректора міні-футбол «Надія ЗНУ»

10 квітня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулось урочисте відкриття 6 турніру з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ - 2019, а також розпочався груповий етап змагань серед студентських команд факультетів ЗНУ, Інженерного інституту та коледжів. Організатором заходу виступило керівництво ЗНУ спільно із СОК.

Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Також до складу суддівської колегії увійшли головний секретар Олександр Гусєв, арбітр Валерій Педак.
На урочисте відкриття змагання завітали ректор ЗНУ Микола Фролов, директор СОК ЗНУ Михайло Протас, заступник директора СОК Олександр Петренко, судді змагань, учасники турніру та шанувальники міні-футболу. Треба відзначити, що цього року у змаганнях беруть участь 16 команд, серед яких будуть змагатись команди 2 факультетів Інженерного інституту (будівельного і металургійного) і 4 коледжі (ЕПК, ЗТК, ЗМК і ЗГЕК).
Із привітальними словами до команд-учасниць, глядачів та організаторів звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він відзначив важливість цього турніру, який проходить на базі ЗНУ вже 6 рік поспіль, що говорить про систематичність цих змагань. Також він наголосив, що традиції цих змагань будуть підтримані і продовжені, спорт буде завжди в пріоритеті а керівництво вишу завжди буде підтримувати цю ініціативу. Адже щороку до цих змагань збільшується інтерес молоді, яка прагне здобути спортивні перемоги в міні-футболі. Микола Фролов побажав всім командам успіхів, налаштував їх на перемогу та висловив сподівання, що студенти зможуть показати високий рівень фізичної підготовки, розкрити свої спортивні таланти та отримати задоволення від гри. Крім того, головний суддя змагань Юрій Арестенко подякував гравцям за підготовку і побажав молодим спортсменам продемонструвати свою майстерність, витривалість, швидкість і влучність. Крім того, він подякував команді «Надія ЗНУ», яка зайняла 1 місце серед 17 команд у другій Лізі чемпіонату м. Запоріжжя з футзалу серед аматорських команд, а гравець Владислав Кисин став кращим бомбардиром цього чемпіонату.
Змагання між командами проходили у двох групах. До групи А увійшли команди: Юридичного факультету, Факультету журналістики, Факультету фізичного виховання, ФСУ, математичного факультету, Будівельного факультету Інженерного інституту. До групи Б увійшли команди: Економічного факультету, Факультету менеджменту, Філологічного факультету, Історичного факультету, Біологічного факультету і Металургійного факультету Інженерного інституту. У день відкриття Кубку ректора відбулися 6 командних зустрічей 1 туру змагань, у яких взяли участь всі 12 збірних. Впродовж першого дня змагань гравці продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру, під час якої боротьба була доволі напруженою.
За підсумками першого туру змагань команди Факультету менеджменту і Біологічного факультету зіграли з рахунком 11:4 на користь Факультету менеджменту, команди Факультету фізичного виховання і ФСУ зіграли з рахунком 5:0 на користь Факультету фізичного виховання, команди Філологічного та Історичного факультетів зіграли з рахунком 2:8 на користь Історичного факультету, Факультет журналістики зіграв з математичним факультетом з рахунком 10:0, Економічний факультет і Металургійний факультет Інженерного інституту зіграли з рахунком 5:2, а Юридичний факультет і Будівельний факультет Інженерного інституту завершили зустріч з рахунком 3:1.
Відзначимо, що у наступних 4 турах також відбудеться по 6 ігор у кожному. Так, 2 тур відбудеться 12 квітня, 3 тур – 15 квітня, 4 тур – 17 квітня, 5 тур – 18 квітня. Півфінальні змагання між 4 коледжами та півфінальні змагання у групах відбудуться 22 квітня. А 24 квітня відбудуться ігри за 3 місце між факультетами і коледжами, фінал, закриття змагань і відзначення переможців.
Тож, запрошуємо всіх вболівальників та всіх, хто полюбляє міні-футбол підтримати свої команди і відвідати змагання.

Олена Переверзєва

Схожі новини