Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця журфаку провела скайп-семінар для студентів у рамках роботи новоствореної Асоціації випускників факультету

Випускниця журфаку провела скайп-семінар для студентів у рамках роботи новоствореної Асоціації випускників факультету

Випускниця журфаку провела скайп-семінар для студентів у рамках роботи новоствореної Асоціації випускників факультету
11.04.2019 16:26 Все Головні новини Факультети Журналістики Асоціація випускників журфаку

Десятого квітня на факультеті журналістики четвертокурсники спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» взяли участь у скайп-семінарі від випускниці Дар’ї Андрєєвої на тему «Основи SMM для початківців».

Міждисциплінарний семінар відбувся у рамках вивчення курсів «Інтернет-журналістика. Оптимізація інтернет-видань» (викладач – доцент кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова), «Брендинг» (викладач – доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Катерина Доценко) і «Галузева реклама» (викладач – старший викладач кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Наталія Лебідь).
Дар’я розповіла про свій шлях від економічної журналістики, медіа-фрілансу і до інтернет-маркетингу. Експертка поділилася зі студентами досвідом роботи у SMM (маркетингу в соціальних мережах), адже уже декілька років є керівником власної успішної SMM-агенції WishDO(м. Київ). Студенти дізналися, як працювати з лідерами думок, створювати якісний контент і таргетовану рекламу, про міфи і реальність щодо просування брендів і ведення бізнесу в соціальних мережах Instagram, Facebook, Telegram та інших.
Випускниця дала поради студентам, з чого починати власну кар’єру. На її думку, саме зараз, в університеті, для молоді золотий час, або здобути базу для власної успішності. Дар’я зазначила: «Раджу вам «запалитися» якоюсь ідеєю, постійно «горіти». Використовуйте час для навчання. Я дуже любила навчатися. Пропадала в бібліотеці, закінчила університет із червоним дипломом… Студентські роки – чудовий період для розвитку, потім стільки часу вже не буде!».
Нагадаємо, що нещодавно розпочала свою діяльність Асоціація випускників факультету журналістики. Проведення подібних тренінгів і майстер-класів від успішних випускників факультету заплановано на регулярній основі.

Факультет журналістики

Схожі новини