Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ - лідер наукової та науково-технічної діяльності серед ЗВО України

ЗНУ - лідер наукової та науково-технічної діяльності серед ЗВО України

17.04.2019 14:15 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет виставка «Освіта та кар’єра-2019» гран-прі почесне звання

Дванадцятого квітня в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ) відбулося урочисте відкриття щорічної міжнародної спеціалізованої виставки – «Освіта та кар'єра-2019», яка триватиме впродовж двох днів. Серед її постійних учасників – Запорізький національний університет. Організатори традиційно високо оцінили здобутки провідного закладу вищої освіти Півдня України.

Цього року виш отримав Гран-прі в номінації «Інформаційне забезпечення освітньо-наукової діяльності закладу вищої освіти» та відповідний диплом за підписом Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя та в.о. директора Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Завалевського. А також – почесне звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2531762043519840

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=47129 and cach_timestamp>1614488638
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'