Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До студентів факультету журналістики завітав запорізький фотомитець Олександр Максимов

До студентів факультету журналістики завітав запорізький фотомитець Олександр Максимов

До студентів факультету журналістики завітав запорізький фотомитець Олександр Максимов
12.04.2019 14:00 Все Головні новини Факультети Журналістики освітній процес зустріч

11 квітня у ЗНУ на факультеті журналістики відбулася зустріч другокурсників із запорізьким фотохудожником Олександром Максимовим. На сьогодні він працює фотокореспондентом у газеті «Запорізька правда». Гостя представила аудиторії доцент Катерина Доценко.

Спілкування відбувалося у формі діалогу, митець не лише відповідав на запитання, а й ставив їх студентам. Йшлося про такі теми: творчий шлях фотографа, критерії гарної фотографії, де і як вчитися фотографувати, як робити гарні спонтанні фото та коли вони повинні бути кольоровими, а коли – чорно-білими.
Крім того, Олександр приніс на зустріч свої фотографії. Також він дав аудиторії гарну пораду, яка стосується не лише фотографії, а й журналістики загалом: «Потрібно бачити те, чого не бачать інші. Мислити глибше. І подавати щось нове, те, чого глядачі раніше не знали».
Під час розмови постало питання: чому б не відкрити курси фотографування в ЗНУ? Викладачі, присутні на зустрічі, та фотомайстер пообіцяли подумати над цим до вересня. Студенти щиро сподіваються на позитивну відповідь!

Яна Радченко

Схожі новини