Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбувся майстер-клас «Технології та обладнання процесів обробки металів тиском»

На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбувся майстер-клас «Технології та обладнання процесів обробки металів тиском»

На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбувся майстер-клас «Технології та обладнання процесів обробки металів тиском»
16.04.2019 09:44 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжами

Одинадцятого квітня на кафедрі обробки металів тиском факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ доцент кафедри Віктор Проценко провів майстер-клас для студентів 2 курсу групи ОТ-17 Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. Гості завітали до інституту разом з викладачем коледжу Вікторією Афанасенко.

Для студентів коледжу, перед якими вже через два роки стане питання вибору продовжувати навчання чи повністю присвятити себе обраній професії, було дуже цікаво дізнатися, як саме навчання у Інженерному інституті допоможе їм досягти успіху на ниві праці. Саме тому, виступаючи перед студентами завідувач кафедри ОМТ, професор Олександр Явтушенко, розповів про спеціальності факультету металургії та кафедри та лабораторії, на яких вони зможуть навчатися. Гостей дуже зацікавило, які саме дисципліни вони будуть вивчати, якщо продовжать навчання на кафедрі обробки металів тиском.

І ось настав момент заради якого студенти й приїхали до Інженерного інституту.  Віктор Проценко на обладнанні та модельних металевих зразках в лабораторії ОМТ продемонстрував технологічні процеси листопрокатного і сортопрокатного виробництва, процеси пресування і волочіння, об’ємного і листового штампування металів. Віктор Максимович розповів про склад і принцип дії основного обладнання, а саме про листові та сортові прокатні стани, гідравлічні преси, розривні машини, вимірювальну апаратуру; про технологічні інструменти, що застосовуються для обробки металів тиском: прокатні валки, штампи, філь’єри, матриці, контейнери, пуансони тощо, про зміни фізико-механічних властивостей металів в процесі деформування.

Наприкінці заняття Віктор Проценко відповів на запитання студентів та запросив їх на наступні майстер-класи. Проведене заняття виявилося дуже корисним, бо не лише дало можливість студентам коледжу побачити, як саме відбуваються технологічні процеси листопрокатного і сортопрокатного виробництва, процеси пресування і волочіння тощо. А також зрозуміти, що навчання у коледжі – це лише перший крок у становленні їх як майстрів своєї справи. І що вдосконалити себе вони зможуть, продовживши навчання на факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ.

 

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ

 

Схожі новини