Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету журналістики провела урок із медіаграмотності для запорізьких школярів

Викладач факультету журналістики провела урок із медіаграмотності для запорізьких школярів

Викладач факультету журналістики провела урок із медіаграмотності для запорізьких школярів
16.04.2019 14:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики співпраця зі школами профорієнтація медіаграмотність

Останнім часом вже доброю традицією для факультету журналістики стало проведення уроків з медіаграмотності в середніх школах. Минулого тижня в Запорізькій загальноосвітній школі № 59 для десятикласників урок на тему «У світі інформації та мас-медіа» провела доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Катерина Доценко.

Ця співпраця з вчителем історії Наталею Негреєвою стала можливою завдяки включення до шкільної програми предмету «Громадянське суспільство». Одним із розділів цього курсу і є розмова про види комунікації, про важливість донесення об'єктивної інформація, про галузь медіа.

Під час зустрічі з викладачем факультету журналістики учні із жвавістю долучилися до обговорення важливих проблем. Викликав зацікавлення у них і настановчий тест «Сніжинка», який переконав усіх у неоднозначному сприйнятті інформації різними людьми, незважаючи на однакові вихідні умови.

Попереду ще багато тем, таких як «Медіа і демократія», «Свобода, етика, відповідальність», «Маніпулятивний вплив медіа», «Критичне сприйняття та протидія маніпуляціями мас – медіа», «Інтернет». Та хочеться сподіватися, що початкова настанова не минула даремно, й багато хто усвідомив важливість ретельного і відповідального ставлення до інформації.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини