Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Інженерного інституту ЗНУ – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека»

17.04.2019 09:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії студентська наука Всеукраїнська студентська олімпіада перемога

Нещодавно в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на кафедрі екологічної безпеки та організації природокористування відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни  «Екологічна безпека» для студентів вищих навчальних закладів.

До участі в олімпіаді були запрошені студенти 3-4 курсів спеціальностей 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Учасникам олімпіади запропонували завдання, складені відповідно до програми нормативної навчальної дисципліни «Екологічна безпека».

Цього року в олімпіаді взяли участь 66 студентів із 28 закладів вищої освіти України. Інженерний інститут Запорізького національного університету представляли студентки ІV курсу кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Євгенія Тарабан та Єлизавета Іванова. До участі в олімпіаді дівчат підготувала доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Каріна Бєлоконь.

Олімпіада проходила у два етапи: перший (04 квітня з 9-00) – у формі тестування,  другий (04 квітня з 12- 00) –  розв’язання задач.

На першому етапі студенти мали знайти одну вірну відповідь на кожне з 60 тестових питань. Завдання ІІ етапу мали два блоки: І – п’ять розрахункових задач; ІІ – двадцять п’ять запитань із множинним вибором вірної відповіді. Максимальна кількість балів, що міг здобути учасник олімпіади, складала 100 балів. Визначення переможців здійснювало журі простим рейтингуванням учасників за кількістю набраних балів.

На підставі аналізу виконання завдань журі визначило переможців олімпіади, серед яких була й наша студентка Євгенія Тарабан.

Вітаємо студенток 4 курсу факультету будівництва та цивільної інженерії Євгенію Тарабан із 3 місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни  «Екологічна безпека» та Єлизавету Іванову з грамотою за активну участь і високий рівень теоретичної підготовки.

Особлива подяка науковому керівнику студенток, доценту Каріні Бєлоконь за підготовку молодих науковців. Завдяки її зусиллям, студенти завжди гідно представляють Інженерний інститут ЗНУ на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.

Бажаємо Євгенії Тарабан, Єлизаветі Івановій та Карині Володимирівні Бєлоконь нових досягнень і перемог!

Деканат  факультету будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ