Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ провели майстер-клас для майбутніх програмістів

В Інженерному інституті ЗНУ провели майстер-клас для майбутніх програмістів

В Інженерному інституті ЗНУ провели майстер-клас для майбутніх програмістів
18.04.2019 08:58 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем майстер-клас профорієнтаційна діяльність

У рамках соціального проекту Інженерного інституту ЗНУ «Відкрита академія інженерних знань» майбутні абітурієнти взяли участь у майстер-класах на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем. Приміряли на себе професію розробника програмного забезпечення більше ніж 40 учасників заходу, а саме – учні Запорізького правобережного професійного ліцею, Запорізького металургійного коледжу ЗНУ, Мелітопольського вищого професійного училища та школярі з гімназії №28, ЗООШ №103 і багатопрофільного ліцею №62.

Доценти кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Ірина Скрипник й Олена Міхайлуца за одну годину навчили учасників заходу програмувати поведінку робота в ігровому 3D-середовищі. Виявилось, що програмувати цікаво, це захоплює, і, якщо наполегливо навчатися, то кожному під силу.

Доцент цієї ж кафедри Наталія Полякова розповіла про роль професії програміста в розбудові рішень для Інтернету речей, разом учасники майстер-класу за 45 хвилин побудували в симуляторі CiscoPacketTracer розумний дім своєї мрії.

Студенти спеціальності 121 «інженерія програмного забезпечення», освітня програма «Програмне забезпечення систем» Максим Федоряка (гр. ІПЗ-16-1бд) та Валерій Рижков (гр. ІПЗ-18-1бд) познайомили абітурієнтів із найменшим навчальним роботом Ozobot, який використовується для залучення до програмування школярів США. Кожен учасник майстер-класу долучився до створення шляху та програмування поведінки робота за допомогою фломастерів на аркуші паперу.

Всі відвідувачі отримали доступ до ресурсів «Відкритої академії інженерних знань» для продовження знайомства зі спеціальностями Інженерного інституту ЗНУ та курсу «Вступ до ІоТ» Академії Cisco.

 

Більше інформації за покликанням: https://www.facebook.com/oacademyek/

 

Наталія Полякова,

керівник проекту «Відкрита академія інженерних знань»

 

Схожі новини