Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч студентів із фотомайстринею Тетяною Аверіною

У ЗНУ відбулася зустріч студентів із фотомайстринею Тетяною Аверіною

У ЗНУ відбулася зустріч студентів із фотомайстринею Тетяною Аверіною
19.04.2019 15:56 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес зустріч візит

Вісімнадцятого квітня на факультеті журналістики відбулася зустріч другокурсників із запорізькою фотомайстринею Тетяною Аверіною. Викладач фотожурналістики Катерина Доценко представила гостю такими словами: «Це – просто фотограф від Бога. Її роботи не можна назвати фотографіями, це – картини».

Як розповіла гостя, фотографуванням вона займається з 2011 року. За цей час вона встигла вступити до Запорізького фотоклубу, у 2015 була прийнята до Національної спілки фотохудожників України, а в 2016 – до Міжнародної федерації мистецтва. Основним напрямом фотографування є природа. 

Тетяна Аверіна розповіла багато цікавих історій за свого життя, одна з них про те, що часто на випадкових фотографіях виникають нібито образи людей: «Коли фотографували на Хортиці вночі, то чітко відчувала чиюсь присутність. Я ще й сказала вголос, мовляв, ‘’йду, йду вже’’. А коли вдома передивлялася фото – на них чітко видно жіночий образ». 

Хоч майстриня й не має освіти фотографа, це абсолютно не заважає їй у творчості – вона справжня професіоналка своєї справи. Наприкінці бесіди Тетяна Аверіна подарувала студентам по фотографії, щоб у кожного залишилося щось на пам’ять після цієї зустрічі.

 

Яна Радченко,

факультет журналістики

 

Схожі новини