Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП відсвяткував 17-річчя

Факультет СПП відсвяткував 17-річчя

17.12.2008 14:34 Факультет соціальної педагогіки та психології Концерт

Вчора факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету підвів підсумки тижня факультету та відсвяткував свій День народження яскравим концертом.

До Дня народження факультет підготував цілу низку оригінальних заходів. Протягом тижня тут проходив конкурс на найкращу розшифровку абревіатури СПП, конференція, присвячена обговоренню феномену дітей-індиго, благодійний ярмарок.
На святковому концерті на адресу викладачів звучало немало теплих слів від директора Запорізького обласного лялькового театру Анатолія Колоба, начальника відділу підготовки персоналу ВАТ «Дніпроспецсталь» Людмили Василеги, заступника директора Запорізького обласного центру соціального захисту дітей Тетяни Кіріянової.
- Сімнадцять років промайнули для нас в любові, дружбі та, звичайно, в напруженій праці, - розповіла декан факультету Ольга Пономаренко. - Цього ж року ми маємо чималі досягнення. Чотири наші викладачі отримали звання доцентів, а студенти стали лауреатами престижних конкурсів, - додала Ольга Вікторівна.
Треба відзначити, що дружня атмосфера панувала і на святі факультету СПП. Студенти, викладачі, випускники, гості підспівували тим, хто виступав на сцені, аплодували, пускали по рядах «волну» після кожного номеру.
Завершився вечір благодійним аукціоном, всі лоти якого були надані викладачами. Стартова ціна лоту складала 5 гривень, серед них були намисто, шарф, авторські книги, ключі. Всі зібрані кошти призначені дітям, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Єлизавета КЕЙЛЬ