Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники спеціальності «туризм» ЕПК взяли участь у «Форумі HoReCa PRO»

Першокурсники спеціальності «туризм» ЕПК взяли участь у «Форумі HoReCa PRO»

Першокурсники спеціальності «туризм» ЕПК взяли участь у «Форумі HoReCa PRO»
22.04.2019 08:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес практика форум

Вісімнадцятого квітня студенти першого курсу спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ в рамках навчальної практики відвідали разом із керівником Ларисою Ніколаєвою «Форум із розвитку готельно-ресторанного бізнесу "HoReCa PRO"». Захід проходив у Запорізькій торгово-промисловій палаті.

Студенти дізнались від засновника інтернет-маркетингу Данила Драмшева про ефективне використання сучасних інформаційних технологій на туристичному ринку та у готельно-ресторанному бізнесі. Завдяки онлайн-конференції на форумі, SMM-експерт і бізнес-тренер Богдан Довжний розповів про цифровий туризм в Україні, про ефективні продажі через  месенджери. Комерційний директор туристичного порталу Zruchoravel Тарас Іщенко зацікавив студентів можливостями внутрішнього туризму за допомогою смартфонів та планшетів із мобільним інтернетом (цифровим туризмом).

Як зазначила викладач ЕПК Лариса Ніколаєва, розповідаючи про участь представників коледжу в події, «сучасні технології дають можливість прискорити процес передачі інформації. Завдяки форумам та конференціям ми більш детальніше дізнаємось про використання та можливості туристичного бізнесу в Україні та світі».

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини