Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ презентувала студентам ресурси та сервіси

Наукова бібліотека ЗНУ презентувала студентам ресурси та сервіси

22.04.2019 11:08 Все Головні новини Наукова бібліотека Економіко-правничий коледж екскурсія презентація

Днями до наукової бібліотеки завітали студенти 1 курсу спеціальності «фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу для ознайомлення з ресурсами та новими сервісами бібліотеки. Адже саме бібліотека виступає посередником між потоком інформації і користувачем, допомагає йому зорієнтуватись у масиві інформації, вибрати необхідні документи, зробити правильний бібліографічний опис джерел та посилання на них згідно діючих вимог. Модераторами заходу виступили викладач фізичного виховання вищої категорії Анна Бєлоус та заступник директора з наукової роботи та новітніх технологій наукової бібліотеки Оксана Агоян.

Традиційно зустріч почалась з екскурсії бібліотекою та з ознайомлення з її структурою. Оксана Миколаївна розповіла студентам про можливості бібліотеки і про те, як користуватись її інформаційними ресурсами під час написання наукових робіт та підготовки до занять: традиційними та електронним каталогами. В читальних залах та на абонементах наукової бібліотеки студенти ознайомилися з фондом навчальних, наукових видань, зокрема з періодичними виданнями, які є найбільш актуальним джерелом інформації.

У межах екскурсії студентам було презентовано історичну експозицію "Перлини бібліотечного фонду: до 120 річчя бібліотечного фонду".

В залі електронних ресурсів завідувач відділу автоматизації Світлана Сівак ознайомила із сайтом бібліотеки, який є віртуальним входом до всіх послуг книгозбірні університету. Першокурсникам презентували нові сервіси бібліотеки, які дозволяють користуватися електронним каталогом on-line на web-сайті наукової бібліотеки за покликанням: http://library.znu.edu.ua/8080/library/DocSearchForm, та за допомогою мобільного додатку LibClient, який встановлюється на гаджетах із системою Android: http://library.znu.edu.ua/8080/library/LibClient.apk.

Під час майстер-класу студенти спробували зробити on-line замовлення літератури і впевнилися, що система дійсно працює – замовленні в дистанційному режимі книги чекали в читальних залах та на абонементах.

Наприкінці зустрічі студенти відзначили, що можливість доступу до різних типів і видів інформації, їх комплексне поєднання, автоматизація процесів обслуговування сприяють успішному задоволенню їхніх інформаційних потреб.

Наукова бібліотека