Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Магістрантка факультету журналістики перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

22.04.2019 13:09 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Сімнадцятого квітня у Київському університеті ім. Б. Грінченка відбувся ІІ (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика». Молоді науковці, роботи яких пройшли «сліпе рецензування» на І етапі, представили свої наукові дослідження на розсуд фахового журі.

Цього року на конкурс надійшло 64 студентські наукові роботи із 31 закладу вищої освіти. У ІІ тур журі відібрали 20 кращих робіт, захист яких відбувся під час підсумкової конференції. Серед учасників були студенти з вишів Києва, Одеси, Львова, Сум, Вінниці, Івано-Франківська, Луцька та ін.

До складу галузевої конкурсної комісії увійшли фахівці з соціальних комунікацій, реклами та PR, журналістики з різних закладів вищої освіти, зокрема: Української академії друкарства (м. Львів), Національного університету «Одеська юридична академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Маріупольського державного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, а також Київського університету імені Бориса Грінченка.

Студентка магістратури факультету журналістики ЗНУ Таїсія Зозуль презентувала наукову роботу на тему: «Адаптація британського формату програми “Мастер Шеф” у сегмент українського телебачення», науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики Алла Тернова. Під час захисту студентка представила результати наукового дослідження та впровадження їх у практичну діяльність ЗМІ. Магістрантка відповіла на запитання від членів журі та отримала схвальні відгуки щодо роботи.

За результатами попереднього «сліпого» оцінювання та захисту роботи, Таїсія Зозуль посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика», отримавши диплом переможця. Також Подяку за підготовку переможця Конкурсу отримала і науковий керівник Алла Тернова.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2548145811881463

Дар’я Орловська

студентка факультету журналістики