Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ відбулося засідання секції «Мікроелектронні інформаційні системи» конференції «Молода наука-2019»

22.04.2019 16:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій конференція «Молода наука-2019» студентська наука

Нещодавно в Інженерному інституті Запорізького національного університету у рамках XII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2019» відбулося засідання секції «Мікроелектронні інформаційні системи». На засіданні були присутні всі викладачі та студенти кафедри МЕІС.

На засіданні представлено 13 інноваційних і цікавих доповідей, у яких магістранти та студенти бакалаврату висвітлили актуальні проблеми галузі мікро- та наносистемної техніки. А саме – модель мікроелектронного пристрою на напівпровідникових компонентах для контролю напруги в мережі (доповідач Жос В.); розробку пристрою на напівпровідникових структурах для індикації втрат тепла (Клікін О.); дослідження та розробку пристрою для реєстрації слабких інфрачервоних сигналів (Кузнєцов О.); розробку пристрою для реєстрації сумарної біоелектричної активності головного мозку (Лисенко А.). Також йшлося про розробку охоронної системи на мікроелектронних компонентах (Мажоров Р.); розробку мікроелектронних цифрових термостабілізаційних систем (Мірошниченко Б.); комбінованого побутового заряджаючого пристрою (Мороз О.); розробку моделі напівпровідникового приладу для імітації звуків природи (Ніколенко Д.). Крім того, розглянули застосування фотоелементів в мікроелектронних системах (Проценко В.); розробку мікроелектронного пристрою заряду акумуляторної батареї (Пономарьова М.); розробку мікроелектронного пристрою для визначення рівню шуму у приміщенні (Ральченко М.); модель мікроелектронного пристрою для контролю перевищення швидкості (Шахов В); розробку мікроелектронного пристрою для заряду акумуляторних батарей (доповідач Щебина А).

Засідання секції відбулося на високому організаційному та науковому рівні. За результатами роботи компетентним журі було вирішено номінувати в призери конференції студентку гр. МН-18-1мд Олену Мороз.

Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

Інженерного інституту ЗНУ