Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ірпинська письменниця Юлія Бережко-Камінська презентувала свої нові поетичні збірки

На філологічному факультеті ірпинська письменниця Юлія Бережко-Камінська презентувала свої нові поетичні збірки

На філологічному факультеті ірпинська письменниця Юлія Бережко-Камінська презентувала свої нові поетичні збірки
22.04.2019 16:51 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет наукова бібліотека візит зустріч із письменницею

Серед численних творчих традицій філологічного факультету ЗНУ – постійні зустрічі з його представниками сучасних вітчизняних митців, спілкування університетської молоді українськими з майстрами словами. Зокрема, дев’ятнадцятого квітня в науковій бібліотеці ЗНУ відбулася зустріч із письменниця і журналісткою, членом Національної спілки письменників України та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України», головним редактором газети «Ірпінський вісник» Юлією Бережко-Камінською.

Декан філологічного факультету Тамара Хом’як представила шановну гостю присутнім на заході викладачам з усіх кафедр факультету та студентам різних курсів. Тамара Володимирівна згадала не лише по основні моменти біографії письменниці, перемоги в численних мистецьких конкурсах, але й про її творчість, зокрема про те, що пані Юлія – автор 6 збірок поезій («Є задля чого нам жити», «Контрасти», «Між видихом і вдихом», «Так хочеться жити», «Сад (зриме і незриме» та «Пошепки і вголос»).

До речі. під час зустрічі з представниками ЗНУ відбулася презентація двох останніх збірок поезії. Письменниця розказала про творчий проект «Сад», із реалізації якого виникла ідея книги, про символіку цієї назви, про висадку саджанців в Ірпині, яка нещодавно відбулася в рамках реалізації проекту тощо.

А ще, вона поділилася з аудиторією своїми поетичними рядками – інтимною, любовною, пейзажною лірикою і навіть гумористичними віршами. У розмові із аудиторією йшлося про важливі події в житті поетеси, її ставлення до певних подій і людей, про мандри, любов до осені тощо. Усі виступи поетеси супроводжувалися гучними оплесками присутніх на заході.

На завершення зустрічі Юлія Бережко-Камінська подарувала науковій бібліотеці примірники збірок. Своєю чергою, присутні влаштували письменниці гучні овації, а студент Ілля Менсітов від імені всіх присутніх вручив гості квіти й подякував за щиру й натхненну зустріч. Своєю чергою, гостя щиро подякувала аудиторії й висловила сподівання, що спонукала тих студентів, які пробують писати, не боятися, а вдосконалювати свою творчу майстерність.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини