Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває турнір на Кубок ректора з футзалу

У ЗНУ триває турнір на Кубок ректора з футзалу

У ЗНУ триває турнір на Кубок ректора з футзалу
23.04.2019 11:41 Все Головні новини Факультети Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Факультет будівництва та цивільної інженерії Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Торговий коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ

22 квітня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулися півфінальні змагання серед студентських команд факультетів ЗНУ, Інженерного інституту та коледжів в рамках щорічного (вже шостого) традиційного турніру з футзалу на Кубок ректора.

Організатором заходу виступило керівництво ЗНУ спільно із представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Треба відзначити, що цього року у змаганнях беруть участь 16 команд, серед яких змагаються команди 2 факультетів Інженерного інституту (будівельного і металургійного) і 4 коледжі (ЕПК, ЗТК, ЗМК і ЗГЕК).

Нагадаємо, що змагання між командами проходили у двох групах. До групи А увійшли команди: Юридичного факультету, Факультету журналістики, Факультету фізичного виховання, ФСУ, Фізико-математичного факультету, Будівельного факультету Інженерного інституту. До групи Б увійшли команди: Економічного факультету, Факультету менеджменту, Філологічного факультету, Історичного факультету, Біологічного факультету і Металургійного факультету Інженерного інституту.

Протягом останніх днів команди факультетів вишу, Інженерного інституту і коледжів виборювали право на участь у півфінальних іграх Кубка. Спортсмени пройшли важкий відбірковий етап, ігри якого здивували своїми результатами та запалом. Загалом, команди, які взяли участь у змаганнях, продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, в результаті чого у півфінальні змагання з футзалу вийшли по 4 команди коледжів і факультетів вишу.

Тож, 22 квітня відбулись півфінальні змагання між 4 коледжами (ЗТК, ЗМК, ЕПК, ЗГЕК) та півфінальні змагання між факультетськими командами (факультету журналістики, економічного факультету, факультету менеджменту і юридичного факультету).

Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Також до складу суддівської колегії увійшли головний секретар Олександр Гусєв, арбітр Валерій Педак. Вітаючи учасників змагань, головний суддя змагань Юрій Арестенко подякував гравцяв за підготовку і побажав молодим спортсменам продемонструвати свою майстерність, витривалість, швидкість і влучність.

У першій півфінальній грі на Кубок ректора ЗНУ з футзалу змагались команди Запорізького торгового коледжу та Запорізького металургійного коледжу. Ця гра завершилась з рахунком 1:14 на користь  ЗМК.

Наступними зіграли команди Економіко-правничого коледжу і Запорізького гідро-енергетичного коледжу. В цьому змаганні перемогу здобула команда ЗГЕК з рахунком 2:0.

У півфінальних іграх між факультетськами командами у результаті напруженої боротьби перемогу здобули команди факультету журналістики і менеджменту. Так, зустріч команд факультету журналістики і економічного факультету завершилась з рахунком 4:3 на користь журналістів.  А команди факультету менеджменту і юридичного факультету зіграли з рахунком 7:6 по пенальті на користь факультету менеджменту (основний час - 3:3).

Також під час змагань суддівською колегією змагань був відзначений найкращий бомбардир турніру, на рахунку якого 19 забититх м’ячів, студент факультету менеджменту Владислав Гурман.

Нагадуємо, що 26 квітня відбудуться ігри за 3 місце між економічним і юридичним факультетами, ЕПК  і ЗТК, а також фінальні  змагання між ЗМК і ЗГЕК, факультетами журналістики і менеджменту.

Тож, запрошуємо всіх вболівальників та всіх, хто полюбляє міні-футбол підтримати свої команди і відвідати змагання.

 

Олена Переверзєва