Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ відбулося засідання Науково-практичної конференції «Молода наука-2019»

24.04.2019 11:14 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту конференція «Молода наука-2019» студентська наука

Шістнадцятого квітня в рамках проведення XII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019» на базі факультету економіки та менеджменту відбулась робота секції «Облік, аналіз, оподаткування та аудит». Метою конференції є представлення результатів науково-дослідницької діяльності студентів, поглиблення знань з облікової та податкової систем для забезпечення ефективності управління діяльності суб’єктів господарювання.

Доповіді підготували студенти 2–4 курсів та магістратури. Під час урочистого відкриття засідання учасників секцій привітали завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту, доцент Тетяна Меліхова та доцент кафедри Юлія Подмешальська. Вони зазначали, що фахівці з обліку та оподаткування сьогодні не тільки здійснюють традиційний облік, аналіз, контроль та аудит, зосереджуючись на проблемі збереження активів підприємства, а й впроваджують стратегічні заходи для підвищення ефективності розвитку підприємства в майбутньому, ведуть податковий облік з точки зору оптимізації податкових розрахунків та надають податкові консультації.

На засіданні секції «Облік, аналіз, оподаткування та аудит» (керівник – д.е.н., доцент Меліхова Т.О., секретар – к.е.н., доцент Подмешальська Ю.В.) учасники дослідили такі важливі та цікаві теми, як: контроль розрахункових операцій із соціального страхування бюджетних установ і підприємств (Кулумбєгова О.А.); облікова політика: чи потребує вона змін (Курсон О.О.); особливості методологічного забезпечення аудиту (Панченко А.М.); особливості податкового та фінансового обліку основних засобів на підприємстві (Прийомова А.Ю.); проведення аудиту витрат на виробництво: теоретичні аспекти (Ракитянська Ю.В.); особливості організації та проведення контролю на підприємстві (Шама М.В.).

Наприкінці заходу студенти зазначили, що проведення XII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019» спрямоване на розвиток у майбутніх фахівців здатності до системного мислення щодо розв’язання складних спеціалізованих та прикладних завдань у сфері обліку та оподаткування діяльності підприємств.

Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту