Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті майбутніх правників навчають практичним навичкам із криміналістики

На юридичному факультеті майбутніх правників навчають практичним навичкам із криміналістики

На юридичному факультеті майбутніх правників навчають практичним навичкам із криміналістики
24.04.2019 10:05 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика

Традиційним для юридичного факультету Запорізького національного університету є проведення практичних занять із метою формування практичних компетентностей майбутніх правників. Зокрема, 23 квітня для студентів 4 курсу юридичного факультету було проведено чергове практичне заняття на базі навчальної лабораторії криміналістики та навчальної лабораторії проблем правотворчої діяльності та правозастосування

На заході були присутні декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя, професор Юлія Пирожкова, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін, завідувач лабораторії нормотворчої діяльності та правозастосування Марина Шиванова та старший лаборант навчальної лабораторії криміналістики Катерина Бєлєй.

Кожний студент мав можливість безпосередньо здійснити копіювання слідів рук шляхом нанесення спеціального порошку магнітним пензлем на поверхню зі слідами. Після виявлення таких слідів їх було відкопійовано за допомогою дактилоскопічної плівки та перенесено на спеціальні матеріали. Також студенти вчилися виготовляти зліпки з об’ємних слідів із використанням пасти «К», «сіеласта» тощо. Зацікавленість учасників заняття викликали питання, пов’язані з виготовленням зліпків з об’ємних слідів специфічних предметів та матеріалів.

Спілкування пройшло у форматі діалогу та моделювання конкретних ситуацій, студенти отримали чимало корисної інформації, що дозволило закріпити ті теоретичні знання, які вони вже здобули під час вивчення навальних дисциплін.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини