Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання секції теплоенергетики та гідроенергетики відбулося у рамках конференції «Молода наука-2019»

24.04.2019 13:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій конференція «Молода наука-2019» студентська наука

Нещодавно на кафедрі теплоенергетики та гідроенергетики Інженерного інституту ЗНУ відбулося секційне засідання XII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука – 2019». Керівником секції виступив доцент Андрій Чейлитко, а секретарем – доцент Алла Кузьменко.

Для участі в цій секції конференції подали 36 доповідей. Дуже цінним є те, що магістранти та студенти бакалаврату представили на розгляд учасників конференції результати своєї наукової та практичної діяльності на підприємствах Запорізького регіону. Найбільш активними були студенти, чиї наукові розвідки були присвячені сучасним технологіям енергозаощадження; новим проектним та інженерним рішенням у тепло- та гідроенергетиці.

Найкращими були визнані доповіді Атаманюк С. «Аналіз впровадження сучасної конструкції котлів-охолоджувачів конверторних газів»; Єрізану І. «Підвищення ефективності виробництва рідкого кисню на основі використання газифікатора» та Потоцької В. «Дослідження ефективності використання обладнання HERZ для системи теплопостачання».

Участь у секційному засіданні дала можливість студентам підвищити свій науковий рівень, розширити знання про сучасні технології теплоенергетики та гідроенергетики тощо.

Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики

Інженерного інституту ЗНУ