Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека презентує виставку до Дня охорони праці-2019

Наукова бібліотека презентує виставку до Дня охорони праці-2019

26.04.2019 10:19 Все Головні новини Наукова бібліотека книжкова виставка День охорони праці

Щороку 28 квітня у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести, напередодні свого сторічного ювілею, заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

З нагоди цього дня Наукова бібліотека презентує тематичну виставку «Охорона праці в Україні» (2-й навчальний корпус, читальний зал, кімн. № 137).

Експозиція представляє видання з питань соціально-трудових відносин та охорони праці. Монографії та навчальні посібники визначають роль охорони праці для забезпечення її гідних умов, знайомлять з нормативно-правовими документи України та країн ЄС, що регулюють відносини з найманими працівниками.

«Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти» (затв. Наказом МОН України від 26.12.2017 р. № 1669) визначає єдину систему організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу (учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та працівників закладів освіти).

Доповнюють виставку друкованих видань видання електронної бібліотеки.

Видання Міжнародної організації праці  «Safety and Health at the Future of Work: Building on 100 years of experience. Report for the World Day for Safety and Health at Work 2019» (Geneva, 2019) містить звіт про 100-річний досвід Міжнародної організації праці з охорони праці.

Автори навчального посібника «Охорона праці на будівельних об'єктах АПК» (Київ, 2017) О. Войналович, Д. Кофто, М. Мотрич детально розглядають виробничі небезпечні та шкідливі чинники у будівельній галузі.

У 2-му виданні підручника «Основи охорони праці» (Київ, 2016) авторів Олександра Запорожця, Олександра Протоєрейського, Григорія Франчука, Івана Боровика викладено небезпечні і шкідливі виробничі фактори, їхній вплив на організм людини, принципи нормування їхнього гранично допустимого рівня.

Для пошуку видань даної тематики радимо скористатися електронним каталогом-онлайн, обравши відповідне покликання у стрічці меню web-сайту бібліотеки: http://library.znu.edu.ua/ або завантаживши та встановивши мобільний додаток LibClient на свій ґаджет – банер LibClient Android на web-сайті бібліотек, або завітавши до бібліотеки.

-zvernennja_2019_ost.pdf

Наукова бібліотека