Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету металургії отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської олімпіади з металургії чорних металів

Студентка факультету металургії отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської олімпіади з металургії чорних металів

Студентка факультету металургії отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської олімпіади з металургії чорних металів
26.04.2019 13:20 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії Всеукраїнська студентська олімпіада студентська наука перемога

Нещодавно в Національній металургійній академії України (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з металургії чорних металів зі спеціальності 136 «Металургія».

В олімпіаді взяли участь 20 учасників. Команду Запорізького національного університету під керівництвом доцентів Оксани Воденнікової та Романа Воляра представляли студенти кафедри металургії Володимир Заіченко, Олександр Краса й Тетяна Щербина.

Кожний учасник мав виконати 4 завдання олімпіади з розділів «Металургія сталі», «Металургія чавуну», «Електрометалургія сталі та феросплавів» і «Теорія металургійних процесів», які складалися з тестових завдань, теоретичних питань та прикладних задач. На виконання завдань було відведено три години.

Усі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень підготовки. Команда Інженерного інституту гідно представила Запорізький національний університет, але справжнього успіху досягла студентка 4 курсу Тетяна Щербина, яка була нагороджена дипломом ІІІ-го ступеню. 

Керівництво Національної металургійної академії України нагородило Тетяну цінними подарунками і сучасною науково-технічною літературою, що стане їй в нагоді при написанні кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти за рівнем бакалавр та в навчанні в магістратурі .

За активну участь та високий рівень теоретичної підготовки Олександра Красу та Володимира Заіченко було нагороджено заохочувальними грамотами та подарунками.

Колектив кафедри металургії вітає переможницю та бажаємо подальших наукових успіхів та звершень.

 

Оксана Воденнікова ,

доцент кафедри металургії Інженерного інституту

 

Схожі новини