Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету провели вечір-реквієм до чергової річниці Чорнобильської катастрофи

Представники біологічного факультету провели вечір-реквієм до чергової річниці Чорнобильської катастрофи

Представники біологічного факультету провели вечір-реквієм до чергової річниці Чорнобильської катастрофи
26.04.2019 13:33 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет виховна година вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

На біологічному факультеті провели вечір вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Його організаторами стали студентка 3 курсу спеціальності «біологія» Марія Максимів і студент 2 курсу спеціальності «хімія» Данило Маслов.

На заході були присутні студенти різних курсів і спеціальностей, а також викладачі біологічного факультету – заступники декана Віра Копійка та Вікторія Яранцева, а також доценти Наталія Григорова, Олена Дубова, Наталія Лашко, Оксана Маслова й Ірина Приступа.

Присутнім на заході-реквіємі нагадали, що 1986 року в ніч на 26 квітня відбулася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Міста Чорнобиль і Прип'ять стали безлюдними. Поламані людські долі, трагедії родин, біль української землі... Чорнобиль перетворився на зловісний символ найсильніших саморуйнівних дій людини.

Представників ЗНУ закликали пам'ятати тих, хто тоді віддав свої життя, рятуючи співвітчизників від невидимого ворога – радіації. Вони вшанували пам'ять ліквідаторів катастрофи та її жертв хвилиною мовчання.

Крім того, викладачі та студенти біологічного факультету переглянули відеоролик, присвячений свідченням очевидців тих трагічних подій.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини