Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся IV Всеукраїнський фестиваль PRO PSY-2019 «Простір психолога»

У ЗНУ відбувся IV Всеукраїнський фестиваль PRO PSY-2019 «Простір психолога»

У ЗНУ відбувся IV Всеукраїнський фестиваль PRO PSY-2019 «Простір психолога»
26.04.2019 13:43 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології фестиваль PRO PSY-2019 «Простір психолога» майстер-клас

Двадцять п’ятого квітня в Запорізькому національному університеті відбувся IV Всеукраїнський фестиваль PRO PSY-2019 «Простір психолога». До організації і проведення цього важливого для освітянської та психологічної спільноти заходу долучилися викладачі та студенти факультету соціальної педагогіки та психології. Ініціатором й організатором його проведення стали співробітники Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

На початку заходу представниця науково-методичного центру Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Оксана Гусак у своєму привітальному слові наголосила, що цей фестиваль перетворюється на добру традицію для українських психологів. Вона висловила сподівання, що серед представлених на фестивалі майстер-класів усі учасники знайдуть щось цікаве для себе й корисне. Крім того, Оксана Гусак подякувала науковцям факультету соціальної педагогіки та психології, зокрема його декану Ользі Пономаренко й керівництву ЗНУ в особі ректора Миколи Фролова за дієву допомогу в організації та проведення фестивалю.

Під час пленарного засідання учасників заходу привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Олександр Гура. Він привітав присутніх на заході практичних психологів і соціальних педагогів та наголосив на важливості створення простору для спілкування й професійного зростання представників цих важливих професій. Тож від імені ректорату він щиро подякував департаменту освіти і науки ЗМР і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю його представників із науковцями вишу. Також Олександр Іванович наголосив, що факультет соціальної педагогіки та психології був, є й буде фундатором психологічної освіти в регіоні, та висловив сподівання, що участь у заході буде плідною та корисною для всіх його учасників.

Своєю чергою, усіх присутніх привітала декан факультету СПП Ольга Пономаренко. Зокрема, вона з радістю відзначила, що в залі зібралося чимало випускників факультету, яких завжди раді бачити у стінах рідного вишу, та психологів-практиків, із якими плідно співпрацює ЗНУ. Ольга Вікторівна побажала усім плідної праці й гарного відпочинку під час фестивалю й попросила допомоги в розповсюджені профорієнтаційного роздаткового матеріалу в закладах середньої освіти.

Присутнім в аудиторії представили тренерів, які під час фестивалю проводили авторські майстер-класи. До речі, серед них було чимало викладачів факультету соціальної педагогіки та психології. Свої авторські майстер-класи присутнім презентували: Наталія Заверико, Катерина Тарасова, Євгеній Клопота, Вікторія Грандт, Вікторія Капітоненко, Світлана Черкасова, Олена Титаренко, Ірина Грабовська, Анна Козлова, Світлана Ніколаєнко, Олена Лахно, Олена Панкратова, Анжела Долженко, Олена Нестеренко, Каріне Арутюнян, Ганна Стрюченко, Тетяна Паукова, Наталія Обухова, Тетяна Семибратова, Юлія Зябкіна, Ларина Спіцина, Ольга Черепахіна й Ольга Гаркавець.

Їхні заходи стосувалися актуальних питань роботи з учнями й підлітками, саморозвитку викладачів, опанування новітніх методик роботи тощо.

Усі вони отримали з рук Оксани Гусак почесні грамоти від департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за сприяння в проведенні фестивалю й допомогу в підготовці висококваліфікованих фахівців.

Усі учасники майстер-класів після їхнього завершення, своєю чергою, одержали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Крім того, учасники фестивалю мали змогу побувати на «Ярмарку професійного розвитку», де виставлялася література й професійний інструментарій, взяти участь у безпрограшній лотереї, приєднатися до акції «Від душі до душі», насолодитися концертом і флешмобом від студентів ЗНУ в «Арт-просторі» й отримати подарунки від тренерів.

Учасники фестивалю щиро подякували його організаторам і висловили сподівання, що наступний, ювілейний, фестиваль також відбудеться в Запорізькому національному університеті.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2554612267901484

 

Схожі новини