Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У «Лізі сміху ЗНУ» визначили переможців сезону

У «Лізі сміху ЗНУ» визначили переможців сезону

У «Лізі сміху ЗНУ» визначили переможців сезону
03.05.2019 09:50 Все Головні новини Центр культури культурно-масова діяльність Ліга сміху ЗНУ фінал

Нещодавно в актовій залі навчального корпусу №2 відбувся фінал студентської Ліги сміху ЗНУ сезону 2018/2019. За кубок та головний грошовий приз – 3000 гривень – цього разу змагалися у кмітливості та дотепності три найкращі команди – «Rave on» (збірна Інженерного інституту та ЗНУ), «Дощі-пістолети» (збірна ЗНУ) і «Зграя» (збірна селища ДД). Організаторами та натхненниками заходу, як завжди, виступили Центр культури в особі його директора Юлії Янько та управління по роботі з молоддю та сім'єю департаменту спорту сім'ї та молоді Запорізької міської ради, яке представляє Олексій Савицький.

Окрім іншого, цього вечора на глядачів чекало чимало сюрпризів. В урочистій обстановці на сцені представники команди факультету соціології та управління вітали свого голову студентської ради із днем народження. А ще, до початку конкурсних виступів студентських команд зал «прокачали» своїм карколомним гумором виступи представників ще однієї команди – досвідчених гравців та членів журі конкурсу – «Банка фанти».

У їхньому складі цього разу були присутні тренери студентських команд та актори-гумористи: редактор і ведучий Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги КВН і Запорізької Ліги Сміху, голова журі конкурсу Микита Налівкін; заступник директора департаменту спорту сім'ї та молоді Запорізької міської ради, начальник управління по роботі з молоддю та сім'єю, екс-керівник студії КВК ЗНУ, автор команди «Запорізька національна збірна» Олексій Савицький; директор Crowbar club, депутат Запорізької міської молодіжної ради та відомий запорізький шоумен, DJ Shepard Анатолій Шашков; тренер команд КВК, гуморист, актор і ведучій, тренер команди «Rave on» Віктор Іваницький; чемпіон відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, тренер збірної ЗНУ «Дощі-пістолети» Євген Леміш; тренер команд Ліги сміху ЗНУ, голова студентської ради університету Марія Пересипко; президент стендап-проекту «Каліфорнія», тренер команди «Зграя» Антон Назаренко; режисер-постановник, капітан команди «Нет парня» (ЕПК), тренер-наставник команд Ліги сміху ЗНУ та регіональних ігор Наталя Ольховська.

За умовами проведення змагань, здобуті командами у попередніх турах бали були додані до результатів фінальної гри. Учасники змагалися в чотирьох конкурсних розділах: «Полотно», дві частини розминки – музична та «навпаки», під час якої гравці мали придумати запитання до озвученої представниками журі відповіді, а також – сюрприз.

Гравці усіх команд демонстрували свій молодіжний запал та кмітливість, намагаючись бути креативними, цікавими, динамічними і загалом найкращими. Вони показували студентські мініатюри, жартували на політичні теми, про студентське життя та на адресу колишніх гравців-гумористів, які наразі входять до складу суддівської колегії конкурсу.

Учасники команди «Rave on», які виступали цього вечора на сцені першими, у рамках сценарію використали технологію соцмереж, а також спробували порівняти своїх тренерів та суддів із героями «Гри престолів». У жанрі абсурду традиційно виступали гравці команди «Дощі-пістолети». Разом із тим вони приділили увагу «лисим», особливо тим, які входили до складу журі, та зізналися у коханні представницям прекрасної статі, зійшовши просто в зал, а потім озвучили інструкцію для центру культури ЗНУ щодо організації студентського «шабашу».

До виступів команди «Зграя» приєдналася співачка студії «Кантилена», учасниця «Miss University-2019» Анастасія Огородник, яка внесла певну інтригу в події на сцені. Самі ж гравці команди жартували, згадуючи буремні 90-ті рр., обмін тілами та пов’язані із цим переваги та прикрощі, а наймолодший актор команди Вадик насамкінець пообіцяв-таки вступити до ЕПК.

Під час розминки «навпаки» представники команд із задоволенням імпровізували та жартували разом із членами журі. А от у розділі музичної розминки всі представили свої попередні заготовки.

«Зграя» сколихнула зал своїми неординарними талантами: озвучила не тільки пісенний вірш, а й спробувала віднайти гарний вокал під час проведення «Х-фіктору», винайшла новий оригінальний спосіб танцювати, лежачі на підлозі, на випадок землетрусу тощо.

Свій авантюрний виступ «Дощі-пістолети» розпочали відеороликом з улюбленої ними теми «Лисі усе роблять круто!», потім співали соціальні та політичні пісні, про любов та студентське життя, а також не забули, що напередодні Пасхи треба відвідати спортзал. Своєю чергою, і «Rave on» не відставала від колег, презентувавши виступи сільського гурту, який на святах співає про гострі соціальні теми.

І нарешті, у розділі сюрприз свої заготовки та імпровізації команди представили за участі тренерів і наставників команд. Разом жартували представники команди «Зграя» та Олексій Савицький, Марія Пересипко, Антон Назаренко. Спочатку «старі» намагалися залагодити конфлікт поколінь, а потім дали майстер-клас для молодих. «Rave on» виступала зі своїми наставниками Віктором Іваницьким та Анатолієм Шашковим, які перевтілилися у ролі тамади і влаштували молодим весілля. А от Євген Леміш та Наталя Ольховська цього разу організували для гравців збірної «Дощі-пістолети» школу танців, а також провели розслідування з приводу того, «хто вбив хоровод?».

Своїми підсумковими виступами фіналісти Ліги сміху ЗНУ влаштували справжній фурор: глядачі та судді їм аплодували стоячі. А вручив призи переможцям проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Насамкінець він також пожартував, пообіцявши спеціально для Ліги сміху ЗНУ написати наукове дослідження на тему «Вплив сміху на різні галузі життя університету». Разом із ним до привітань фіналістів і переможців номінацій приєдналися представники команди журі, тренери та спонсори, у числі яких виступила також студрада та проект «Мерч-ЗНУ».

У номінаціях були нагороджені: «Найкращий актор» наймолодший учасник команди «Зграя» Вадик; «Найкраща актриса» Марія («Rave on»); за «Найкращий жарт» команда «Дощі-пістолети»; «Найкращий звукооператор» Дмитро Муринюк.  

Кубок Ліги сміху ЗНУ та головний грошовий приз отримала команда-переможець цього сезону «Зграя».

Грамотами та цінними подарунки за 2 місце також були відзначені інші учасники – команди «Rave on» і «Дощі-пістолети».

 

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2566224866740224

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини