Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У науковій бібліотеці відкрили виставкову галерію художніх робіт викладача юридичного факультету Лілії Шеховцової

У науковій бібліотеці відкрили виставкову галерію художніх робіт викладача юридичного факультету Лілії Шеховцової

У науковій бібліотеці відкрили виставкову галерію художніх робіт викладача юридичного факультету Лілії Шеховцової
06.05.2019 10:11 Все Головні новини Факультети Юридичний Виставка картин юридичний факультет

2 травня у Науковій бібліотеці Запорізького національного університету відкрили виставкову галерею художніх робіт викладача юридичного факультету Лілії Шеховцової, яка вперше презентувала широкому загалу свої художні творчі здобутки і надбання. Ця виставка була організована самою Лілією Ігорівною, яка є кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінального права і правосуддя юридичного факультету ЗНУ за дієвої підтримки керівництва юридичного факультету, Наукової бібліотеки та вишу.

На урочисте відкриття виставкової галереї завітали проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, викладачі і студенти юридичного факультету, співробітники Наукової бібліотеки. Під час відкриття виставки, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що цей захід започатковує нову традицію на факультеті, яка полягає в презентації не тільки наукових здобутків, але і творчих надбань викладачів. І розпочала цю традицію саме Лілія Шеховцова, яка представила свою виставку художніх робіт на вільну тематику.

Привітав гостей художньої виставки і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він відзначив, що картини художниці є дуже різнобарвні і керівництво вишу буде всіляко сприяти створенню всіх можливостей для плекання творчих талантів, підтримки починань науковців і педагогів, які мають творчі здібності і нахили та поширенню їх надбань. Адже це є свідченням того, що колектив вишу є професійним і потужним. При цьому, викладачі вміють не лише писати наукові статті і працювати із студентами, але і створювати прекрасні картини. Також він висловив побажання в подальшому створити картину, присвячену вишу або факультету.

За словами колег Лілії Шеховцової, вони навіть не здогадувались, що поряд з ними працює така творча особистість. Вони вражені і пишаються її творчими здобутками та побажали Лілії Ігорівні розвивати себе і далі не тільки в науковому, але і в творчому напрямі.

Учасники і гості виставки відзначили, що роботи художниці є дуже цікаві і творчі. Наприклад, були представлені роботи, намальовані маслом і аквареллю під назвами «Париж», «Стамбул», «Прага» та інші. Багато на виставці було картин виконаних в жанрі міського і сільського пейзажу, натюрморту, картини тварин тощо. Також за словами художниці вона також малює  пастеллю, акрилом і гуашшю, але рідше. При цьому, багато робіт ще недооформлені і будуть презентовані згодом. Загалом, на виставці були представлені близько 30 робіт Лілії Шеховцової. Серед них були роботи перемальовані з фото, з картин інших авторів, частина картин виконані на майстер-класах. Презентуючи свої роботи, Лілія Шеховцова відзначила, що  її  роботи не є професійні і відображають її власне бачення світу. При цьому, вона любить працювати в затишній спокійній атмосфері, наодинці із собою. Сама викладач висловила задоволення, що до цього заходу приєдналися викладачі та студенти факультету та подякувала організаторам й учасникам заходу за допомогу в організації виставки та інтерес до її творчості. Відзначимо, що з експозицією галереї можна буде ознайомитись протягом місяця.

Також треба наголосити, що представники керівництва вишу і факультету в ході виставки обговорили можливість в подальшому відкрити окрему залу в Науковій бібліотеці, де буде представлена не тільки наукова література, але і творчі здобутки науковців і викладачів вишу, в тому числі і художні, а також архів таких робіт. Таким чином будуть поєднуватись традиційні форми бібліотечної роботи і багатогранні досягнення викладачів.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини