Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті оприлюднили результати ІХ обласного учнівського конкурсу творчих робіт із математики та інформатики

На математичному факультеті оприлюднили результати ІХ обласного учнівського конкурсу творчих робіт із математики та інформатики

На математичному факультеті оприлюднили результати ІХ обласного учнівського конкурсу творчих робіт із математики та інформатики
07.05.2019 09:05 Все Головні новини Факультети Математичний математичний факультет профорієнтаційна діяльність конкурс співпраця зі школами

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи ЗНУ на 2018-2019 н.р., на математичному факультеті протягом грудня 2018 р. – квітня 2019 р. провели ІХ обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів.

Згідно з Положенням про конкурс, його мета – виявлення та підтримки творчої, обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, розвиток інтересу до наукової та дослідницької діяльності, профорієнтація учнів.

За 9 років існування конкурсу його популярність у Запорізькому регіоні зростає. Оргкомітет вирішив підвести підсумки конкурсу за такими номінаціями: «Математична класика завжди в тренді», «Математика в навчальному процесі», «Математика покращує світ», «Математичне моделювання», «Інформаційні технології в навчальному процесі», «Вдосконалення веб-простору», «Інформаційні системи прикладного призначення».

Журі у складі відомих професіоналів своєї справи професора, декана факультету Сергія Гоменюка, завідувачів кафедрами Сергія Гребенюка та Сергія Борю, доцентів Михайла Клименка, Поліни Стєганцевої, Олени Пшеничної, Надії Матвіїшиної уважно ознайомились з усіма поданими на конкурс роботами – близько 50.

Під час оцінювання робіт до уваги бралися наступні аспекти: творча спрямованість роботи, глибина опрацювання теми, чіткість і логічність, відповідність роботи обраному профілю та особистий внесок автора й виконання умов оформлення.

Після підведення підсумків, відповідно до Положення про конкурс, було прийняте рішення про відзначення Грамотами ЗНУ 48 призерів конкурсу та 33 керівників робіт призерів. Урочисте нагородження планується провести в ЗНУ у кінці травня окремим заходом.

 

Списки призерів IХ обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики (ЗНУ, 2019)

Прізвище, Ім’я, школа

Тема

Усього балів

Місце

Номінація «Математична класика завжди в тренді»

Друзь Данило

ЗЛ 105

Дільники чисел

95

1

Стрюков Михайло

ЗЛ 105

Послідовності

94

1

Лютенко Микита

Мелітопольська ЗОШ 7

Задачі з недоступними точками

87

2

Зіновєєв Ян-Даніїл

ЗЛ 105

Огляд класичних задач пошуку діофантових наборів

85

2

Горохов Данило

НВК «Якимівська гімназія»

Антьє та мантисса у рівняннях та нерівностях

80

3

Барабаш Олексій

НВК «Якимівська гімназія»

Дослідження числових закономірностей, гіпотези та прийоми їх доведення

79

3

 

 

 

 

Номінація «Математика в навчальному процесі»

Халанчук Анастасія

Мелітопольська ЗОШ 14

Задачі на побудову з умовами оптимальності

91

1

Веремієнко Богдан

ЗНВК 67

Нерівності та оцінки в текстових задачах

82

2

Кузьменко Володимир

ЗНВК 67

Мистецтво розв’язання завдань з параметрами

76

3

Орєхова Єва

Мелітопольська ЗОШ 11

Деякі чудові криві та задачі, пов’язані з ними

76

3

Харченко Дар’я

НВК «Якимівська гімназія»

Розв’язування олімпіадних задач

76

3

Первєєв Володимир

НВК «Якимівська гімназія»

Дослідження розв’язування екстремальних задач планіметрії за допомогою похідної та без неї

76

3

Пишньова Інна

Новодніпровська ЗОШ

Важливість вивчення факторіалу для покращення результативності складання ЗНО

72

3

 

 

 

 

Номінація «Математика покращує світ»

Мойсеєнко Софія

ЗБЛ Перспектива

Використання криптографії в сучасному світі

89

1

Брязун Анастасія

Пологівська гімназія Основа

Милозвучність математики в літературі

85

2

Кисільова Дар’я

ЗГ 6

Золотий перетин у музиці

84

2

Костенко Анастасія

Пологівська гімназія Основа

Математична краса в національних орнаментах вишиванки

83

2

Скаржинець Катерина

НВК «Якимівська гімназія»

Математичні загадки в Інтернеті

75

3

Богданова Єлизавета

ЗБЛ 99

Практичне застосування похідної в різних галузях діяльності людини

67

3

 

 

 

 

Номінація «Математичне моделювання»

Нєхороших Микита

ЗБЛ 62

Моделювання диференційних пар швидкісних інтерфейсів

97

1

Сафронюк Олексій

СШІ Січовий колегіум

Задача про поділ соціону на однорідні четвірки типів інформаційного метаболізму

95

1

Гаврилов Костянтин

ЗЛ 105

Задача про дилему увя’знених ти її можливі застосування

92

2

Зіновєєв Ян-Даніїл

ЗЛ 105

Пошук діофантових наборів раціональних чисел

91

2

Красильнікова Анна

ЗОШ 13 м Бердянськ

Всяк на свій аршин міряє

88

3

Щербина Кирило

ЗОШ 13 м. Бердянськ

Кожна секунда на суворому обліку

87

3

Довбня Максим

НВК «Якимівська гімназія»

Структурування проблеми прийняття рішень у вигляді ієрархій

85

3

Секція Інформатика

 

Тема

Усього балів

Місце

Номінація «Інформаційні технології в навчальному процесі»

Холодков Гліб

ЗГ 6

Розробка програми-практикуму для закріплення знань з геометричної оптики

93

1

Іванов Всеволод

ЗБЛ 62

Розробка програми навчального призначення «Трансформатор англійських слів»

92

1

Гусарова Тетяна

ЗГ 50

Розробка навчально ігрової програми для розвитку мислення учня початкової школи

85

2

Цюрупович Катерина

Оріхівська гімназія 1 «Сузір’я»

Програми для тестування. Створення цікавих тестів на уроках математики

84

2

Дубровний Ілля

ЗБЛ 99

Розробка програми для навчання мові програмування Паскаль

83

2

Філіна Владислава

СШІ «Січовий колегіум»

Математичний тренажер

80

3

Гаюн Олексій

ЗЗОШ 81

Створення навчальної програми з геометрії засобами Lazarus

79

3

Загоруйко Анна

ЗЗОШ 81

Створення навчальної програми з геометрії засобами Lazarus

76

3

Мяло Дар'я

ЗЗОШ 81

Створення навчальної програми з геометрії засобами Lazarus

76

3

 

 

 

 

Номінація «Вдосконалення веб-простору»

Борисюк Даніл

ЗБЛ 99

Ave Web 6.0 – швидкий доступ до домашнього завдання

96

1

Дашковський Богдан

Василівська гімназія «Сузір’я»

Використання тривимірної графіки у веб-сайтах

92

1

Згоняйко Єва

СШІ «Січовий колегіум»

Консольний онлайн чат

82

2

Скоропадський Артем

ЗБЛ 99

Розробка ресурсу для навчання програмуванню

81

2

Гущина Варвара

ЗБЛ 99

Розробка навчального веб-сайту «Art and You»

74

3

Данчук Андрій

ЗБЛ 99

Розробка сайту для просування веб-ресурсів

64

3

 

 

 

 

Номінація «Інформаційні системи прикладного призначення»

Сафронюк Олексій

СШІ «Січовий колегіум»

Бібліотека класів для роботи з клітинними автоматами

82

1

Щагіна Вікторія

ЗГ 50

Розробка системи обліку відвідування школярів

80

1

Лукаш Ярослав

Вільнянська ЗОШ 2

Інформаційна система  «Школа»

77

2

М’якутіков Борис

ЗБЛ 62

Оболонка для ОС Windows «HellCat Remastered»

76

2

Кузьмичов Ігор

МАНУМ ММР ЗО

Розробка системи обліку успішності школярів

74

3

Гаращенко Анна

Оріхівська гімназія 1 «Сузір’я»

Створення 3D об’єктів

73

3

Турченко Софія

СШІ «Січовий колегіум»

Універсальний аудіоекстрактор

72

3

Щиро вітаємо керівників робіт учасників:

–    Бадло Наталію Геннадіївну, вчителя математики Пологівської гімназії «Основа»;

–    Бандель Ірину Юхимівну, вчителя інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №99;

–    Безкороваєву Наталію Володимирівну, вчителя інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №62;

–    Гаращенко Альону Петрівну, вчителя математики опорного закладу загальної середньої освіти «Сузір’я» м. Оріхова;

–    Герасименко Світлану Володимирівну, вчителя інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №99;

–    Губар Мирославу Леонідівну, вчителя математики НВК «Якимівська гімназія»;

–    Горобець Ірину Вікторівну, вчителя математики Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»;

–    Дериведмедя Михайла Геннадійовича, вчителя інформатики Василівської гімназії «Сузір’я»;

–    Дідух Оксану Валеріївну, вчителя математики НВК «Якимівська гімназія»;

–    Добровольську Ірину Володимирівну, вчителя математики Запорізького ліцею №105;

–    Литвин Юлію Олександрівну, асистента Таврійського державного агротехнологічного університету;

–    Корольову Анастасію Сергіївну, вчителя математики Мелітопольської ЗОШ №11;

–    Красильнікову Наталію Вікторівну, вчителя математики Бердянської ЗОШ № 13;

–    Лєтунову Валентину Петрівну, вчителя математики Запорізького багатопрофільного ліцею №99;

–    Лопурко Гаррі Борисовича, вчителя інформатики Запорізької ЗОШ № 81;

–    Москальова Павла Олександровича, вихователя 1 категорії Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум»;

–    Мухіну Наталію Вікторівну, вчителя математики НВК «Якимівська гімназія»;

–    Овсяник Світлану Георгіївну, вчителя інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №99;

–    Проценко Альону Павлівну, вчителя інформатики Запорізької гімназії № 50;

–    Рогалєва Даніїла Дмитровича, керівника фізико-технічного гуртка ЗОЦ НТТУМ «Грані»;

–    Сажньову Інну Вікторівну, вчителя математики НВК «Якимівська гімназія»;

–    Спельчук Ольгу Василівну, вчителя інформатики Вільнянської ЗОШ № 2;

–    Фідрік Оксану Іванівну, вчителя математики Запорізької гімназії №6;

–    Халанчук Ларису Вікторівну, асистента ТДАТУ ім. Д. Моторного;

–    Хмельницького Андрія Андрійовича, вчителя математики Запорізького НВК №67;

–    Циммерман Олену Володимирівну, вчителя інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №62;

–    Шкраміду Наталію Василівну, вчителя математики НВК «Якимівська гімназія»;

–    Ястребову Ірину Олександрівну, вчителя математики Новодніпровської ЗОШ,

–    Зіновєєва Ігоря Валерійовича, завідувача кафедри загальної математики, доцента;

–    Манько Наталію Іванівну-Володимирівну, старшого викладача кафедри програмної інженерії;

–    Мінаєва Юрія Павловича, доцента кафедри загальної математики;

–    Тихонську Наталію Іванівну, доцента кафедри прикладної фізики і наноматеріалів;

–    Циммермана Геннадія Анатолійовича, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук.

 

Організатори конкурсу запрошують усіх до участі в ньому наступного року. Також учасників конкурсу запрошують для здобуття вищої освіти на математичному факультеті.

Математичний факультет у 2019-2020 н. р пропонує навчання за такими спеціальностями, що користуються попитом у Європі:

111 Математика, 111 Математика (Комп’ютерна математика), 113 Прикладна математика, 122 Комп’ютерні науки, 121 Інженерія програмного забезпечення, 014 Середня освіта (математика), 014 Середня освіта (інформатика), 126 Інформаційні системи та інформаційні технології, 014 Середня освіта (фізика), 104 Фізика та астрономія, 104 Фізика та астрономія (Комп’ютерні технології у фізичному матеріалознавстві), 105 Прикладна фізика та наноматеріали.

Забезпечує якість навчального процесу на факультеті професіональний науково-педагогічний колектив, відомий у Запорізькому регіоні своїми науковими школами та конкретними здобутками.

Для вступу необхідні сертифікати УЦОЯО з наступних шкільних дисциплін: Українська мова та література, Математика й Іноземна мова або Фізика.

Отримання освітніх послуг на математичному факультеті можливе за рахунок держзамовлення або за контрактом (орієнтовно до 5 тис грн за семестр, в залежності від спеціальності).

Детальну інформацію щодо вказаних спеціальностей, специфіки навчання на факультеті та подальшого працевлаштування можна отримати безпосередньо на математичному факультеті.

Ми готові організувати співбесіди, екскурсії, консультації, лекції для учнів, батьків, вчителів.

З питаннями або пропозиціями просимо звертатись за контактами zga@znu.edu.ua або 228-75-38 - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.

Запрошуємо всіх до нашої Facebook-сторінки за покликанням: https://www.facebook.com/mathznu/

 

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету

 з профорієнтаційної роботи

 

 


 

Схожі новини