Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували повноліття факультету соціології та управління

У ЗНУ відсвяткували повноліття факультету соціології та управління

У ЗНУ відсвяткували повноліття факультету соціології та управління
08.05.2019 11:02 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ Відзначення 18-річчя

7 травня на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету з нагоди відзначення 18 річниці існування факультету активістами студентської ради факультету була організована святкова програма, в якій взяли участь викладачі, випускники, абітурієнти та студенти факультету.

Для учасників святкової програми були підготовлені яскраві креативні фотозони із пам’ятними знімками викладачів та студентського життя, конкурси, подарунки, нагороди активістам і викладачам факультету. Ведучими урочистого свята стали студенти – Єгор Гуков та Ілля Горобцов.

На початку свята свій рідний факультет із днем народження привітала в.о. декана факультету, доцент кафедри соціології, кандидат філософських наук Тетяна Бірюкова, яка відзначила, що це свято підбиває підсумок багаторічної плідної роботи факультету-сім’ї та згадала про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти.

Треба відзначити, що за 18 років існування факультету є багато здобутків. Серед них: на факультеті працює 4 кафедри з актуальними освітніми програмами; професійний викладацький колектив – доктори і кандидати наук, професори і доценти; 10 секторів студентської ради факультету з цікавими заходами; різнобічний розвиток студентів на тренінгах, конференціях, заняття; статус факультету сім’ї; кращі студенти тощо.

В рамках заходу студенти нагородили викладачів факультету грамотами в різних номінаціях: «Гуру соціальних мереж» - Павленко Іва, «Викладач-інноватор» - Тарас Бутченко, «Креативний викладач» - Ольга Широбокова, «Ми-ми-ми» - Яна Радчук, «Викладач-науковець» - Олег Приймак, «Ну хоча б 3» - Олена Вагіна, «Стильний викладач» - Ганна Бойко, «Кращий лектор» - Тетяна Ніколаєва, «Гумор (найдотепніший викладач)» -  Геннадій Корнієнко, Дмитро Капріцин, Євген Цокур, «Друг студентської ради» - Олена Маловічко, «Прорив року» - Тетяна Бірюкова, «Здоровий образ життя» - Максим Лепський.

Крім того, для студентів і викладачів провели інтелектуальну вікторину на кращого знавця факультету з використанням інноваційних технологій. Так, запитання стосувались інформації про керівництво факультету, сектори студради, слоган факультету, спеціальності та інше. В результаті переможцями вікторини стали Максим Лепський, Едуард Бойко, Олександра Кімпель. Цей цікавий конкурс назвали «Найобізнаныший на факультеті». Умови були такі: зайти на сайт Kahoot, ввести номер та записати своє ім’я. Далі на екрані з’являлися запитання, а у телефоні учасники мали відповісти на них: хто дасть найбільше правильних відповідей, той і переміг. Так і визначили 3-х переможців, які отримали призи. Також на місцях гостей були приховані наліпки, у кого ця наліпка була, той також отримав приз. Тож на заході відзначили двох абітурієнток, які завітали на це свято, вручивши їм подарунки.

З нагоди свята студентами було створено відеопрезентацію, яка проілюструвала студентське життя факультету, традиції та історію факультету, його наукову базу, практичну підготовку студентів, культурно-громадське життя, а також творчий професорсько-викладацький колектив факультету. Також представники студентської ради факультету прозвітували про свої наукові, спортивні та творчі досягнення. В свою чергу, студентський голова факультету Єгор Гуков, виступаючи перед студентами, подякував їм за підтримку, ініціативність та побажав не збавляти темпів, а примножувати перемоги факультету в різних напрямках. Ведучі та голови різних секторів  студради факультету виконали почесну місію нагородження найталановитіших та найактивніших студентів факультету, вручивши грамоти найактивнішим студентам за вагомий внесок у розвиток  ФСУ. Також грамотами були відзначені переможці конкурсу старост: 1 місце – Олександра Щербань, 2 місце - Раїса Волошина, 3 місце – Богдан Гусак та інші.

Свої нагороди також отримали переможці «Конкурсу старост»: Олександра Кімпель (номінація «Організованість»), Віктор Коваль (номінація «Компетентність»), Олена Матковська (номінація «Неординарність»), Руслана Бородіна (номінація «Відповідальність»), Богдан Гусак (третє призове місце), Раїса Волошина (друге призове місце), Олександра Щербань (перше призове місце). Громатами були нагороджені активісти факультетського телебачення F-TV (Ілля Горобцов, Наталія Головань, Катерина Васюкова, Антон Назаренко, Олексій Яковенко, Едуард Бойко), учасники Ліги молодих політологів (Владислав Курбет, Богдан Руденко, Владислав Буренков, Ростислав Коломоєць), волонтери руху «Студентське серце» (Вікторія Марченко, Олександра Кімпель, Руслана Бородіна, Владислав Буренков, Наталія Головань, Альбіна Трубічіна, Ярослава Запольська, Тетяна Мироненко) та команда профорієнтаційного сектору (Альбіна Трубічіна, Боханкова Майя, Ілля Вінницький, Ярослава Запольська, Раїса Волошина, Валентина Мащиц, Катерина Васюкова, Наталія Головань, Єгор Гуков). Родзинкою заходу став виступ студента 2 курсу спеціальності «Політологія» Андрія Волкова у форматі StandUp. Він порадував студентів дотепними жартами та зворушливими історіями про факультет. За плідну роботу були нагороджені голови секторів студентської ради та студактив: Єгор Гуков, Анна Кобець, Крістіна Оніщенко, Катерина Васюкова, Анастасія Міщенко, Раїса Волошина, Віктор Коваль, Ілля Горобцов, Валентина Мащиц, Андрій Волков, Ілля Вінницький, Наталія Головань, Альбіна Трубічіна та Ярослава Запольська.

Зі словами привітання до студентів звернувся і доктор філософських наук, професор, голова дослідницького комітету «Соціальне прогнозування» Соціологічної асоціації України» Максим Лепський побажавши їм здійснення мрій, натхнення, успіхів та творчої наснаги, а великій родині факультету соціології та управління - подальшого процвітання. Треба відзначити, що для Максима Анатолійовича студенти підготували відео-сюрприз із словами подяки від випускників факультету за практичний досвід, знання, наставництво, довіру, дружню підтримку, теплоту, доброту, відкритість, корисні поради за вагомий внесок в становлення і розвиток особистостей студентів.

Загалом, учасники святкової програми поринули разом у історію факультету, зробили спільну «капсулу часу» із посланнями і побажаннями від сучасних студентів своїм наступникам та отримали паспорт ФСУ з нагоди повноліття.

 

Олена Переверзєва, Анастасія Руднєва, Раїса Волошина

 

 

 

Схожі новини