Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні студенти відвідали новорічний прийом у ректора

Майбутні студенти відвідали новорічний прийом у ректора

22.12.2008 17:38 Концерт

Хто як, а ЗНУ зустрічав День Святого Миколая разом з майбутніми студентами. В нашому університеті для них влаштували новорічний прийом у ректора. Без подарунків не пішов жоден, хто 19 грудня завітав до актової зали ІІ навчального корпусу.

Відкривав концерт перший проректор ЗНУ Олександр Бондар:
- У кожній дорослій людині живе дитина, - сказав він. - І свято це не тільки дитяче. Тому подарунки під подушкою має шукати не лише дошкільнятко, а й його батьки, бабусі й дідусі.
Олександр Григорович тепло привітав усіх присутніх із наступаючими святами та побажав успіхів у вступній кампанії 2009 року.
Дарунки (концертні номери) приносили студенти від «місцевих» та «зарубіжних» Святих Миколаїв: з Росії – від Діда Мороза, з Фінляндії – від Йолло Пуккі, від заокеанського Санта Клауса. Скомпоновували ці вітання силами студентського центру культури та факультету довузівської підготовки. Австрійський Св. Миколай передав у дарунок чудовий танок у виконанні студентів факультетів соціології та управління та факультету іноземної філології. Довідатися про хитрощі торгу на базарі можна було зі сценки «Як старий корову продавав».
У рамках конкурсу на найоригінальніше бажання першу позицію без усіляких сумнівів посіло sms-повідомлення з проханням додати розуму. Під життєрадісні посмішки пройшов й наступний конкурс. У постановці всім відомої «В лесу родилась ёлочка» акторами були автори найпозитивніших sms.
Гумор – один із найтепліших подарунків. Розповсюджувачем його на святі стала команда КВК ЗНУ «НАЙЯБРЬ».А наступний номер взагалі слід було б занотовувати сильній половині присутніх. Дівоче тріо, що їх на свято доправив Дід Мороз, відкрило секрети жіночої логіки у сценці «Гарна, погана, розумна». В цей вечір на номери ведучих приходило чимало бажань: абітурієнтам ЗНУ бажалось і щастя, і радості, й грошей, й декому – розуму. Хоча в більшості своїй завітним «Бажанням-2008» стало: «Хочу наступного року стати студентом Запорізького Найкращого Університету!». А, як відомо, бажання під Новий Рік збуваються! Зі святом!

Єлизавета КЕЙЛЬ Іван ФЕДЯНІН