Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП привітав дітей-сиріт із днем Святого Миколая

Факультет СПП привітав дітей-сиріт із днем Святого Миколая

22.12.2008 17:46 Факультет соціальної педагогіки та психології Благодійність

19 грудня у студентів та викладачів факультету соціальної педагогіки та психології з’явилася можливість побути Святим Миколаєм. В цей день студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Театральне мистецтво» підготували благодійну театральну виставу «Трубадур та його друзі» для дітей-сиріт.

«Ці діти мають право на радість», - зазначила перед виставою завідуюча кафедрою акторської майстерності Галина Локарєва. На свято запросили вихованців обласного дитячого притулку, Оріхівського притулку для неповнолітніх, Вільнянської школи-інтернату, школи- інтернату №3. Окрім вистави (в якій, доречі, є все – і драматична дія, і співи, і танці) студенти подарували дітям книжки, відеокасети з мультфільмами, іграшки, які зібрали в університеті.
«Трубадур та його друзі» є дипломною виставою для студентів 4-го курсу театрального відділення. Постановники – старші викладачі Надія Стадніченко, Віктор Гончаров, за вокал відповідали Ліля Гринь, Любов Беркова-Житомирська, а за постановку хореографії - Ірина Лазовицька.
До організації свята доклали руку не лише театрали. Майбутні психологи разом із представниками факультету журналістики створили плакати та рекламу, взяли на себе проведення прес-конференції для ЗМІ, що відбулась просто перед початком вистави.
До речі, добрі справи – для театрального відділення вже стали традицією. Минулого року студенти та викладачі виграли конкурс малих грантів зі своїм проектом «Соціально-психологічна реабілітація засобами театру». Тоді ж були проведені вистави у обласному онкологічному центрі, обласній дитячій лікарні.

Катерина Гопенко