Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вокалістки студії «Кантилена» ЗНУ стали переможницями Всеукраїнського фестивалю талантів «Щастя поруч»

13.05.2019 15:50 Все Головні новини Центр культури вокальна студія «Кантилена» фестиваль перемога

Нещодавно в м. Запоріжжі у спортивно-готельному комплексі «SunRise Park» (парк «Дубовий Гай») відбувся Всеукраїнський фестиваль таланту «Щастя поруч». У масштабному творчому заході взяли участь талановиті студенти Запорізького національного університету – учасники вокальної студії «Кантилена» центру культури ЗНУ (керівник – Наталія Пиріг).

Вони посіли призові місця в номінації «вокал». Лауреатом ІІ ступеня (вікова категорія 6) стала студентка факультет іноземної філології Вікторія Чепурна. Лауреатом ІІІ ступеня (вікова категорія 7) – представниця факультету фізичного виховання Ангеліна Мірошніченко.

Колектив ЗНУ щиро вітає учасниць вокальної студії «Кантилена» Вікторію Чепурну й Ангеліну Мірошниченко та їхню керівницю Наталію Пиріг із перемогою та зичить подальших успіхів!

Центр культури