Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники до Дня Святого Миколая влаштували благодійний концерт

Майбутні правники до Дня Святого Миколая влаштували благодійний концерт

24.12.2008 13:04 Юридичний факультет Концерт Благодійність

У Запорізькому національному університеті продовжується довготривала акція «Юридичний факультет – дітям-сиротам». Цього разу майбутні правники вирішили залучити до благородної справи й представників інших факультетів, влаштувавши напередодні Дня Святого Миколая благодійний концерт, на який запросили усіх, хто бажає зробити святковий сюрприз для вихованців школи-інтернату №3 та дитячого будинку «Сонечко».

Студенти юридичного факультету були приємно вражені тим ентузіазмом, з яким на їх заклик відгукнулися викладачі та студенти історичного факультету та факультетів менеджменту, журналістики, філологічного, соціальної педагогіки та психології, філологічного та факультету соціології і управління. На початку заходу усім присутнім продемонстрували відеоролик про відвідини юридичним факультетом вихованців дитячого будинку «Сонечко», який у минулому навчальному році зняла студентка факультету журналістики Вікторія Калюжна. Також їм подякували за допомогу у збиранні коштів на святкові подарунки дітям-сиротам. Адже загальна сума пожертвувань досягла близько двох тисяч гривень.
Потім перед присутніми виступили «зірки» юридичного факультету: саксофоніст Олексій Морозов, співачки Ірина Дубиніна та Цогік Мазманян та багато інших виконавців.
Представники юридичного факультету задоволені результатами своєї акції і планують влаштовувати такі концерти регулярно. На зібрані під час проведення акції кошти вони купили подарунки для маленьких сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
На малят із «Сонечка», а там мешкають діти до п’яти років, чекали солодощі. А для старших – від шести-семи років - вихованців школи-інтернату №3 їхні шефи влаштували справжнє свято. Микола Мартинов, Олександр Іванов, Світлана Ковалева, Цогік Мазманян, Максим Сєров, Едуард Часов запропонували дітям цікаві ігри та конкурси, поводили з ними хороводи і, звісно, вислухали новорічні віршики, винагородивши усіх солодкими подарунками.
У найближчому майбутньому студенти юридичного факультету знову планують зустрічі із своїми підшефними. Крім того, в активістів факультету існує пропозиція взяти шефство ще й над спеціалізованим інтернатом для дітей із вадами слуху.

Таміла ТАРАСЕНКО

Схожі новини