Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцента Ганну Макушинську відзначили Срібним Хрестом за заслуги від Президента Республіки Польщі

Доцента Ганну Макушинську відзначили Срібним Хрестом за заслуги від Президента Республіки Польщі

Доцента Ганну Макушинську відзначили Срібним Хрестом за заслуги від Президента Республіки Польщі
17.05.2019 13:37 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Університет Інженерний інститут ЗНУ Центр польської мови і культури ім Яна ІІІ Собеського ЗНУ міжнародна діяльність нагорода

Вісімнадцятого травня в Харкові під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Україні в Обласній філармонії проходили урочистості й святковий концерт, присвячений річниці ухвалення Конституції Республіки Польща. На цій урочистості директору Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ, доценту Ганні Макушинській було вручено почесну нагороду від Президента Республіки Польщі пана Анджея Дуди – Срібний Хрест за заслуги.

Ця нагорода була вперше заснована розпорядженням Президента Республіки Польщі в 1923 році. Хрестом за заслуги нагороджуються особи за високі досягнення у роботі, плідну суспільну діяльність, високі досягнення в науці, медицині, літературі, мистецтві і спорті.

Колектив ЗНУ вітає Ганну Макушинську з отриманням цієї почесної міжнародної відзнаки та щиро зичить їй нових досягнень і перемог!

 

Схожі новини