Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ФІФ провели міжнародний іспит PTE на рівень знань англійської мови

На базі ФІФ провели міжнародний іспит PTE на рівень знань англійської мови

На базі ФІФ провели міжнародний іспит PTE на рівень знань англійської мови
20.05.2019 17:11 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародний іспит PTE профорієнтаційна діяльність

Вісімнадцятого травня на базі факультету іноземної філології Запорізького національного університету черговий раз пройшов міжнародний іспит PTE (Pearson Test of English), який визнається роботодавцями та освітніми установами багатьох країн світу. Цей тест, який підтверджує рівень знань англійської, є безстроковим, тобто склавши його один раз, людина назавжди засвідчує свій рівень володіння мовою.

Захід був проведений завдяки плідній багаторічній співпраці колективу факультету іноземної філології (декан – доцент Галина Морошкіна) із Лінгвоцентром «Єврокнига» (директор – доцент Світлана Ніконенко). Іспит складали близько 50 осіб, віком від 10 до 60 років, які підтверджували свій рівень володіння мовою від базового до просунутого (С 2). На збільшення контингенту осіб, що складали цей іспит, вплинуло прийняття закону про зарахування міжнародного сертифікату як оцінки ДПА 12 балів у 9-х та 11-х класах.

Вже другий рік для проведення усної частини екзамену було залучено фахівців факультету іноземної філології – доцента Ірину Андрєєву та доцента Катерину Василину, а також провідних викладачів Лінгвоцентру «Єврокнига» – Оксану Холод і Катерину Белякову.

Представники факультету іноземної філології ЗНУ сподіваються на подальшу плідну співпрацю з Лінгвоцентром «Єврокнига»  та цікавий досвід у галузі популяризації англійської мови серед різних верств населення.

 

Факультет іноземної філології

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини