Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ презентували перший вітчизняний журнал для майбутніх правників

У ЗНУ презентували перший вітчизняний журнал для майбутніх правників

26.12.2008 14:10 Юридичний факультет Презентація

Студенти-активісти юридичному факультеті Запорізького національного університету організували для своїх товаришів презентацію україномовного журналу «Студент-правник». Це видання, засновником якого є Всеукраїнська Ліга студентів Асоціації правників України, є першим в Україні, розрахованим на майбутніх юристів.

Асоціація правників України вже кілька років видає власний друкований орган – «Вісник АПУ», розрахований на юристів-практиків. Розвиток Ліги студентів призвів до необхідності створити для них окреме видання, яке виходитиме один раз на два місяці.
Голова Всеукраїнської Ліги студентів, студент ЗНУ Михайло Віхляєв, який входить до складу редакційної колегії журналу, розповів присутнім про завдання, які ставлять перед собою члени редакції. Також він зупинився на можливостях, які відкриває перед усіма студентами та викладачами - вони теж можуть бути дописувачами видання.
Так, голова Запорізького осередку Ліги Студентів АПУ, другокурсник юридичного факультету ЗНУ Віталій Харьков вже встиг виступити на сторінках першого номеру зі своїми роздумами щодо особливостей проходження літньої практики майбутніми юристами. У наступних номерах заплановані інтерв’ю з найактивнішими членами Ліги студентів, де йтиметься про їхні плани та секрети успіхів. Також до постійних рубрик журналу планують віднести і розмови з деканами юридичних факультетів українських вишів. Останні повинні не лише розповісти про можливості, які відкриваються перед студентами при навчанні в різних вітчизняних ВНЗ, але й поділитися методичними та організаційними напрацюваннями.
За словами Віталія Харькова, журнал викликав неабиякий інтерес серед студентів. Їх приваблює не лише можливість читати статті своїх ровесників чи у майбутньому побачити на сторінках своє прізвище, але й більш практичні міркування. Скажімо, у «Студенту-правнику» не лише друкуватимуть розповіді про тих, кому пощастило навчатися за кордоном, а й вказуватимуть, що треба робити, аби пройти закордонне стажування.

Таміла Тарасенко

Схожі новини