Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цьогорічна ювілейна 55 спартакіада ЗНУ згуртувала близько 2 тисяч спортсменів (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Цьогорічна ювілейна 55 спартакіада ЗНУ згуртувала близько 2 тисяч спортсменів (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Цьогорічна ювілейна 55 спартакіада ЗНУ згуртувала  близько 2 тисяч спортсменів (ФОТОГАЛЕРЕЯ)
22.05.2019 14:30 Все Головні новини Факультети Університет факультети спартакіада нагородження спорт спортивно-оздоровчий комплекс

Двадцять першого травня стало особливим днем для всіх спортсменів і шанувальників спорту в Запорізькому національному університеті. Адже цього дня відбулася урочиста церемонія з нагоди закриття 55-ої спартакіади університету, у якій взяли участь близько 2 000 осіб, які змагалися у 8 видах спорту: шашок, шах, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, міні-футболу, легкої атлетики і командних змагань із туризму. Під час заходу представники ректорату ЗНУ, факультету фізичного виховання та спортивно-оздоровчого комплексу й почесні гості університету – співробітники керівних органів м. Запоріжжя й області та спортивних організацій міста – відзначили кращих спортсменів ЗНУ, а також нагородили найспортивніші факультети.

Свято розпочалося показовим виступом малих вихованок секції з художньої гімнастики під керівництвом Ангеліни Бугаєнко й випускниці факультету фізичного виховання ЗНУ Алли Гордієнко. Ведучі заходу наголосили, що в залі присутні призери та переможці 55-ої спартакіади Запорізького національного університету, його найтитулованіші спортсмени та найспортивніші викладачі. Вони запросили до слова ректора, професора Миколу Фролова.

Микола Олександрович привітав присутніх, подякував усім студентам, випускникам і викладачам, які своїми успіхами прославляють не лише університет, але й увесь запорізький край. Він також наголосив на важливості спартакіади і запевнив, що керівництво ЗВО докладатиме всіх зусиль, аби й надалі в ЗНУ проводилися такі серйозні заходи та підтримувався як спорт високих досягнень так і ті, хто прагне займатися у спортивних секціях, дбаючи про здоров’я та фізичну форму.

Під час церемонії нагородження ректор вручив кубки командам факультетів за перемоги в змаганнях спартакіади. Команду факультету журналістики нагородили за 3 місце у змаганні з волейболу серед дівчат. Команду факультету соціальної педагогіки та психології – за 3 місце в змаганнях із легкої атлетики серед дівчат. Команду біологічного факультету – за 3 місце з настільного тенісу серед дівчат. Команду юридичного факультету – за 3 місце в змаганнях із міні-футболу серед юнаків і за 3 місце з легкої атлетики серед юнаків. Команду філологічного факультету – за 2 місце у змаганнях із шашок серед юнаків та за 3 місце у змаганнях із шахів серед дівчат. Представників факультету менеджменту – за 2 місце у змаганнях із волейболу серед дівчат, за 2 місце з легкої атлетики серед дівчат, за 3 місце з баскетболу 3х3серед юнаків, за 2 місце з міні-футболу серед юнаків та за 3 місце у командних змаганнях із туризму.

Команда факультету іноземної філології отримала нагороди за 2 місце в змаганнях із шахів серед дівчат, за 1 місце з волейболу серед дівчат, за 1 місце в змаганнях із шашок серед дівчат, за 3 місце з баскетболу серед дівчат та за 1 місце у змаганнях з легкої атлетки серед дівчат. Команда факультету соціології та управління – за 2 місце у змаганнях з волейболу серед юнаків, за 1 місце в командних змаганнях із туризму, за 3 місце з шашок серед дівчат, за 1 місце у змаганні з шашок серед юнаків та за 3 місце з шахів серед юнаків. Команду історичного факультету – за 2 місце з баскетболу 3х3 серед дівчат, за 1 місце з баскетболу серед юнаків, за 3 місце у змаганнях із шашок серед юнаків, за 1 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 3 місце з волейболу серед юнаків та за 2 місце з баскетболу 3х3 серед юнаків.

Команду математичного факультету нагородили за 1 місце з шахів серед юнаків. 2 місце з настільного тенісу серед дівчат, за 1 місце з волейболу серед юнаків, за 2 місце з баскетболу серед дівчат, за 1 місце з баскетболу 3х3 серед дівчат, за 2 місце з баскетболу серед юнаків, за 2 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 1 місце з баскетболу 3х3 серед юнаків і за 1 місце з легкої атлетики серед юнаків.

Представників економічного факультету відзначили за 1 місце з шахів серед дівчат, за 1 місце з настільного тенісу серед дівчат, за 3 місце з баскетболу 3х3 серед дівчат, за 1 місце з баскетболу серед дівчат, за 2 місце в командних змаганнях із туризму, за 2 місце з шахів серед юнаків, за 1 місце з міні-футболу, за 3 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 3 місце з баскетболу серед юнаків, за 2 місце з легкої атлетики серед юнаків і за 2 місце в змаганні з шашок серед дівчат.

За ініціативи студентської ради в цьому році також відзначили найактивніших вболівальників, які підтримували свої команди під час змагань. Директор спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас і голова спортивного сектору студради Світлана Корнієнко нагородили в цій номінації представників історичного факультету.

Ректор Микола Фролов вручив нагороди в загальному заліку серед дівчат: за 3 місце – команді математичного факультету, за 2 місце – команді ФІФ, за 1 місце – команді економічного факультету. У загальному командному заліку серед юнаків 3 місце посіли спортсмени історичного факультету, 2 місце – економічного факультету, а 1 місце – математичного факультету. Усіх їх винагородили не лише призами, але й гучними оплесками.

Також під час завершення спартакіади відзначили спортивні команди-переможці, які гідно представляли університет на змаганнях міського, обласного, всеукраїнського й міжнародного рівнів. Призи, нагороди й овації на їхню честь отримали команда ЗНУ з баскетболу (тренер – Віктор Горбуля), чоловіча волейбольна команда університету (тренер – Дар’я Ванюк) та збірна команда з міні-футболу «Надія-ЗНУ» (тренери Юрій Арестенко й Олександр Гусєв). Окремо привітали жіночу волейбольну команду «Орбіта-ЗНУ», яка цього року здобула срібну медаль чемпіонату України у Суперлізі (тренери – Володимир Бузаєв, Ірина Коміссарова, Сергій Попов). Їх нагороджували перший проректор Олександр Бондар і декан факультету фізичного виховання Микола Маліков.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і декан Микола Маліков вручили нагороди кращим спортсменам ЗВО: студентці факультету фізичного виховання – чемпіонці Європи та світу з веслування на байдарках та каное Людмилі Бабак, студенту юридичного факультету, неодноразовому призеру чемпіонатів Європи та світу з тхеквондо Тарасу Мальченку, студентці факультету іноземної філології – чемпіонці України та світу зі швидких шашок Ганні Дмитренко, студенту факультету фізичного виховання – срібному призеру чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед студентів Дмитру Кряжу і студентці факультету менеджменту. неодноразовій чемпіонці Європи та світу з карате Марині Скомароховій.

Крім того, нагороди отримали найбільш активні учасники спартакіади серед викладачів і співробітників ЗНУ, яка теж щороку проходить в університеті. Серед них були Віктор Горбуля, Валерій Домніч, Сергій Попов, Олександр Гусєв, Алла Череп та інші.

Голова Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов від імені керівництва НОК України також привітав присутніх зі спортивних святом. Він за дорученням Запорізької обласної державної адміністрації, департаменту молоді та спорту ЗОДА, Запорізького відділення НОК України вручив пам’ятний кубок за видатні спортивні досягнення жіночої волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ» ректору Миколі Фролову. Микола Олександрович, своєю чергою, подякував тренеру команди Володимиру Бузаєву, за його працю. Ректор зазначив, що хоче «розділити» з ним цю почесну нагороду й бажає команді успіхів і досягнень. 

До привітань керівництва ЗНУ та спортсменів університету приєдналися почесні гості свята – заступник начальника – начальник відділення молоді та спорту управління фізичної культури, молоді та спорту ЗОДА Владислав Ковпак, заступник начальника Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Віталій Івакін та інші. Вони вручили Почесні грамоти найспортивнішим викладачам і студентам ЗНУ.

Віце-президент Федерації з важкої атлетики Запорізької області, син видатного спортсмена Леоніда Жаботинського – Руслан Леонідович вручив ректору Миколі Фролову почесну відзнаку. Микола Олександрович отримав орден імені Леоніда Жаботинського за значні спортивні досягнення у важкоатлетичних змаганнях студентів університету.

Також захід прикрасили виступи дівчат із групи підтримки ЗНУ, цирковий номер від Економіко-правничого коледжу, хореографічні постановки від гостей спортивного свята.

Кульмінацією почесної церемонії стало нагородження головних героїв спартакіади ЗНУ 2018/2019 н. р. Ректор Микола Фролов вручив нагороди за 3 місце в загальному заліку спартакіади представникам факультету соціології та управління, за 2 місце в загальному заліку – математичного факультету, а 1 місце в загальному заліку – студентам економічного факультету.

 


Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2603092903053420

Таміла Тарасенко

 


 

Схожі новини