Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує відвідати культурно-розважальні заходи

Профспілка ЗНУ запрошує відвідати культурно-розважальні заходи

Профспілка ЗНУ запрошує відвідати культурно-розважальні заходи
24.05.2019 09:20 Все Головні новини ППО ЗНУ екскурсія путівки квитки

Гарним завершенням весняного сезону може стати екскурсійна подорож до Полтави, яку традиційно організовує для представників університетської спільноти первинна профспілкова організація університету. Окрім цього, неабияке естетичне задоволення отримують ті, хто відвідає вистави запорізьких театрів, на сцені яких сьогодні виступають й талановиті випускники ЗНУ.

Дводенна подорож до Полтави відбудеться 8-9 червня (субота-неділя). Автобус з екскурсантами відправлятиметься від Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки о 7:00. З 12:30 до 18:30 відбудеться оглядова екскурсія за тематикою «Вічно юна древня красуня». Її учасники зможуть відвідати найцікавіші куточки славетного міста Полтави: Каштанову алею – ботанічну пам'ятку, яка з'явилася у 1913 завдяки полтавським гімназистам, що висадили тут 300 дерев; історичний майдан – Круглу площу, Корпусний сад, дім малоросійського губернатора, дім дворянського зібрання, пам’ятник загиблим українським козакам, оглядовий майданчик «Біла альтанка», пам’ятники видатним історичним особам, Хрестовоздвиженський монастир, Спаську церкву, Соборну площу з дзвіницею Успенського собору, Іванову гору, пам’ятник Полтавській галушці. У рамках запланованої програми також огляд експозицій музеїв: Полтавскої битви, Будинку-музею Івана Котляревського. З 13:00 до 13:30 передбачено обід, а о 19:30-20:00 – поселення в готель. Після 20:00 екскурсанти матимуть вільний час.

У другий день подорожі: о 08:00-09:00 – відбудеться організований сніданок для учасників групи, о 09:00-11:00 – поїздка до м. Миргород, з 11:00 до 13:00 – оглядова екскурсія містом, у рамках якої екскурсанти зможуть відвідати парк скульптур героїв творів Миколи Гоголя та бювет з лікувальною мінеральною водою, а також Миргородський базар. О 13:00-14:00 – обід у кав’ярні, 14:00-15:30 – переїзд до селищ Гоголеве (або Великі Будища), 15:30-18:00 – відвідання родового маєтку Гоголів-Яновських, де у 1984 році був створений музей-заповідник. До його складу увійшли сам дім-маєток славетної родини, флігель, альтанка, грот, парк і два ставки. Серед тамтешніх експонатів відвідувачі можуть побачити особисті речі Миколи Гоголя, перші видання його творів та інші цікавинки. На території садиби також знаходяться могили батьків письменника і пам’ятник самому Миколі Гоголю.

Іншою програмою передбачено відвідування Музею українського весілля у м. Великі Будища, що працює тут з 2008 року. У його експозиції представлено весільне вбрання різних часів, предмети побуту, вишиті сорочки та рушники. Під час інтерактивної екскурсії гості можуть стати безпосередніми учасниками обряду українського весілля.

О 18:00 – повернення автобусом до Запоріжжя, о 23:00 – прибуття.  

Загальна вартість такої подорожі для членів університетської профспілки становить 700 грн. Це передбачає: поїздку та екскурсійне обслуговування згідно запропонованої програми туру, супровід керівником групи, харчування (1 сніданок, 2 обіди), проживання у готелі (1 нічь у дво- і триміснх номерах), страхування. У вартість не входить:
вхідні квитки до музеїв, додаткове харчування та інші особисті витрати.

Ті представники університетської спільноти, які не планують подорожувати найближчим часом, але прагнуть добре відпочити після роботи, можуть завітати до запорізьких театрів.

У Запорізькому академічному обласному театрі юного глядача 26 травня о 18:30
відбудеться прем’єрний показ курйозної комедії на дві дії «Таланти і покійники», що створена Дейвідом Айвзом за мотивами оповідання Марка Твена. Вартість квитків у партері – 8 ряд: 80,00 грн.

Також нагадаємо, що незабаром розпочинається сезон відпочинку на студентській спортивно-оздоровчій базі «Славутич». Встигніть забронювати путівки на період Вашої літньої відпустки. Докладну інформацію дивіться на сторінці ППО ЗНУ: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=233

За квитками та путівками звертайтеся до бухгалтерії ППО ЗНУ: каб. 209, корп. 4, телефон: 228-75-27, (067)810-82-48.


Первинна профспілкова організація ЗНУ

 


Схожі новини