Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося масштабне свято до Дня науки за участю високопосадовців Запоріжжя та області (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

У ЗНУ відбулося масштабне свято до Дня науки за участю високопосадовців Запоріжжя та області (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

У ЗНУ відбулося масштабне свято до Дня науки за участю  високопосадовців Запоріжжя та області (ФОТОГАЛЕРЕЯ)
24.05.2019 11:27 Все Головні новини Факультети Науково-дослідна частина День науки наукові школи всі факультети Інженерний інститут

Найголовніше професійне університетське свято – День науки – традиційно зібрало в ЗНУ чимало почесних гостей та самих винуватців свята – талановитих учених ЗВО. На урочистостях зібралися найкращі представники наукової еліти міста Запоріжжя і нашої рідної України, люди, які досягли значних висот у різних галузях науки, яким за наукові досягнення присвоєні вчені звання академіків, професорів та доцентів, наукові ступені докторів та кандидатів наук. Під час заходу неодноразово підкреслювалося, що заклад вищої освіти пишається їх значною науковою роботою та корисними патентами на винахід., адже науковці за свій внесок у науку, неодноразово були нагородженні почесними відзнаками держави і рідного міста.

На початку свята ректор Запорізького національного університету, доктор історичних наук, професор Микола Фролов підкреслив:

-ЗНУ сьогодні знаходиться в стадії розвитку. Ми підтверджуємо це кожен день, кожного року – своїми справами. Не наш стиль – говорити, декларувати й потім не підтверджувати свої слова справами. Я дуже вдячний всім тим, хто в нашому ЗВО активно щоденно й постійно розвиває науку. ЗНУ має вагомі досягнення на всеукраїнському рівні. За індексом Гірша ЗНУ вже зафіксовано 17 позицію. Ми маємо могутній кадровий потенціал. Після початку роботи в складі ЗНУ Інженерного інститут у нас працює 124 доктора наук, професора і 534 кандидати наук, доцента. І чимало ЗВО України мали б за щастя досягти таких показників серйозного кадрового потенціалу, який щоденно примножує наші досягнення в науковій галузі. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб розвивати матеріальну базу нашого університету. І та динаміка, яку сьогодні демонструє ЗВО, підтверджує наші прагнення досягти рівня сучасного регіонального європейського закладу вищої освіти. У ЗНУ створили окрему систему фінансового стимулювання наукових досягнень: публікації в Scopus, Web of science тощо. Велика подяка й нашим 380 аспірантам і докторантам за те, що вони присвятили себе науці. Кадровий склад ЗНУ на 90% за нашим аналізом, сформований із наших випускників аспірантури й докторантури університету.

Зі словами привітань та інформацією про численні наукові здобутки до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук.

Вітаючи науковців ЗНУ зі святом, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив важливу роль науки та подякував запорізьким науковцям за зміцнення іміджу нашого краю.

-Наука – рушійна сила розвитку суспільства та всієї держави, – зауважив у своєму вітальному слові Григорій Самардак. – З перших днів роботи обласного парламенту сьомого скликання ми визначили серед пріоритетів саме розвиток та єдність навколо проектів розвитку. Сьогодні, коли в країні відбуваються зміни, а ми всі прагнемо до побудови європейської, сильної й економічно розвинутої країни, наша область має стати осередком цих змін і, об’єднавши зусилля, кожен у своїй галузі, мусимо разом працювати заради цієї мети. Ми пишаємося досягненнями наших науковців. Вчора ми вручали обласні премії обдарованим учням нашої області, які згодом стануть новим поколінням вчених і мені дуже хочеться, щоб так само ми пишалися тим, що ці молоді таланти реалізували себе в науці в нашій області, в нашій країні, – зазначив голова Запорізької обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня науки Григорій Самардак вручив викладачам ЗНУ відзнаки від обласної ради. Їх отримали:

-       Бухаріна Людмила Михайлівна – завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професор;

-       Березенко Віта Віталіївна – в.о. завідувача кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю, професор;

-       Верлос Наталя Володимирівна – доцент кафедри конституційного та трудового права;

-       Іщук Ольга Вікторівна – доцент кафедри психології;

-       Корнет Марина Миколаївна – доцент кафедри хімії біологічного факультету;

-       Андрєєв Андрій Миколайович – доцент кафедри загальної математики.

Привітали педагогічний колектив та вручили нагороди від облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова.

– Приємно бачити стількох людей, які об’єднані любов’ю до науки. Незважаючи на те, що під час професійної діяльності можуть виникати труднощі, саме такі фанати власної справи як ви продовжують працювати та вносять вклад у майбутнє країни. Важливо, що поряд із науковцями вже з відомим світовим ім’ям з’являються дуже багато молодих фахівців. Це підтверджує, що наука не втрачає цікавості та популярності серед молодого покоління. Вітаю вас із святом, бажаю ще більшої наснаги та витривалості, – підкреслив Едуард Гугнін.

Почесною грамотою, Подяками голови Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки були нагороджені:

-       Шевченко Наталія Федорівна – завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності, професор;

-       Бікулов Дамір Тагірович – завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професор;

-       Єфіменкова Олена Петрівна – в.о. завідувача відділу аспірантури і докторантури;

-       Скачков Віктор Олексійович – професор кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ;

-       Алексієвський Дмитро Геннадійович – доцент кафедри електронних систем Інженерного інституту ЗНУ;

-       Бєлоконь Каріна Володимирівна – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ.

Для привітання та нагородження до слова запросили керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Романа Омельяновича. Почесними грамотами і листами подяки Запорізької міської ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди Дня науки він нагородив таких учених:

-         Ігнатуша Олександр Миколайовичпрофесор кафедри історії України;

-         Приймак Олег Миколайович – професор кафедри соціальної філософії та управління;

-         Стадніченко Ольга Олександрівна – завідувач кафедри українознавства, доцент;

-         Галуцьких Ірина Анатоліївна – доцент кафедри англійської філології;

-         Головко Олександра Миколаївна – доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови;

-         Єрмолаєв Вадим Анатолійович – доцент кафедри комп’ютерних наук;

-         Меняйло Вікторія Іванівна – доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів;

-         Сіріньок-Долгарьова Катерина Григорівна – доцент кафедри журналістики;

-         Тупахіна Олена Володимирівна – доцент кафедри німецької філології і перекладу;

-         Стадніченко Надія Василівна – старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну;

-         Агоян Оксана Миколаївназаступник директора з наукової роботи та новітніх технологій наукової бібліотеки;

-           Оспіщева Інна Василівна – провідний фахівець відділу патентно-інформаційного забезпечення науково-дослідної частини.

Привітав та нагородив науковців перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Долгополов. Листи подяки за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди Дня науки отримали:

-       Болокан Інна Вікторівна, професор кафедри цивільного права ;

-       Пелех Ія Василівна - доцент кафедри конституційного та трудового права;

-       Пирожкова Юлія Володимирівна - завідувач кафедри кримінального права та правосуддя;

-       Єна Ірина Вікторівна - доцент кафедри кримінального права та правосуддя.

Для привітання та нагородження до слова запросили голову районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерія Мостового. Почесними Грамотами та подяками районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району за багаторічну сумлінну працю, плідну наукову діяльність у 2016-2017 навчальному році, активну громадську діяльність та з нагоди Дня науки були нагороджені:

-         Прохоров Володимир Федорович – професор кафедри німецької філології і перекладу;

-         Заверико Наталія Віталіївна – завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор;

-         Скворець Володимир Олексійович – завідувач кафедри соціології, професор;

-         Максишко Наталія Костянтинівна – завідувач кафедри економічної кібернетики, професор;

-         Горбач Наталія Вікторівна – завідувач кафедри української літератури, доцент;

-         Бойко Лариса Петрівна – доцент кафедри української мови;

-         Грушева Тетяна Вікторівна – доцент кафедри Новітньої історії України;

-         Ларкін Михайло Олександрович – доцент кафедри кримінального права та правосуддя;

-         Макаренков Олексій Леонідович – доцент кафедри історії і теорії держави та права;

-         Кусакова Юлія Олександрівна – доцент кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму;

-         Онищенко Оксана Анатоліївна – доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики;

-         Савченко Ірина Володимирівна – доцент кафедри джерелознавства історіографії та спеціальних історичних дисциплін;

-         Тяпкіна Наталія Іванівна – доцент кафедри видавничої справи та редагування;

-         Драч Анна Сергіївна – старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування;

-         Амінов Руслан Флузович – асистент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом ЦЗ та медицини;

-         Просяна Дар’я Ігоревна – завідувач сектору  відділу  автоматизації наукової бібліотеки.

За високі досягнення в науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, розвиток науки в університеті та з нагоди Дня науки нагородити Почесними грамотами ректора Запорізького національного університету перший проректор Олександр Бондар нагородив:

-БИЧЕВОГО Петра Павловича – професора кафедри промислового та цивільного будівництва Інженерного інституту ЗНУ;

-МНИХА Антона Сергійовича – професора кафедри автоматизованого управління технологічними процесами Інженерного інституту ЗНУ;

-БОЛДУЄВУ Оксану Валеріївну – професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування, в.о. начальника науково-дослідної частини;

-ФРОЛОВА Олександра Кириловича – професора кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини;

-ПАВЛЕНКО Ірину Яківну – завідувача кафедри слов’янської філології, професора.

-БОГДАНОВСЬКУ Надію Василівну – завідувача кафедри фізичної реабілітації, професора;

-ШАРГАЙ Ірину Євгенівну – завідувача кафедри романської філології і перекладу, доцента.

-БЕЛОКОНЬ Юрія Олександровича – доцента кафедри обробки металів тиском Інженерного інституту ЗНУ;

-ІЛЬЇНА Сергія Віталійовича – доцента кафедри теплоенергетики та гідроенергетики факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ;

-КУДІНА Олексія Володимировича – доцента кафедри програмної інженерії;

-ЧЕЙЛИТКА Андрія Олександровича – доцента кафедри теплоенергетики та гідроенергетики факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ.

-ЖЕСТКОВА Сергія Геннадійовича – старшого викладача кафедри фізичного виховання;

-РАЗГОНОВУ Олесю Віталіївну – асистента кафедри міського будівництва і господарства Інженерного інституту ЗНУ.

Також відзначив працівників Запорізького національного університету запрошується проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. За високі досягнення в науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, розвиток науки в університеті та з нагоди Дня науки Грамотою ректора Запорізького національного університету він нагородив:

-ГІРЖОНА Василя Васильовича – завідувача кафедри фізики твердого тіла, професора;

-ВЕРБИЦЬКОГО Володимира Григоровича – завідувача кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, професора Інженерного інституту ЗНУ;

-КОЖЕМЯКІНА Геннадія Борисовича – завідувача кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ, доцента;

-КЛИМЕНКА Михайла Івановича – доцента кафедри фундаментальної математики;

-КОСТЮЧЕНКО Наталію Іванівну – доцента кафедри загальної та прикладної екології і зоології;

-ПОЛЯКОВУ Ірину Олексіївну – доцента кафедри садово-паркового господарства та генетики;

-ХОРІШКО Лілію Сергіївну – доцента кафедри політології;

-СВЯТОВЕЦЬ Ірину Федорівну – старшого викладача міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Інженерного інституту ЗНУ.

Аспірантів Запорізького національного університету відзначив депутат Запорізької міської ради доктор юридичних наук Ігор Миколайович Чумаченко. За успішну науково-дослідну роботу у 2018-2019 н.р., високий рівень виконання дисертаційних досліджень та з нагоди Дня науки було оголошено подяку ректора аспірантам:

ДОБРОВОЛЬСЬКОМУ Геннадію Анатолійовичу – аспіранту 3 року очної денної бюджетної форми навчання (науковий керівник – Кеберле Н.Г.);

МОСТОВОМУ Валерію Олександровичу – аспіранту 2 року заочної контрактної форми навчання (науковий керівник – Бікулов Д.Т.);

УСЕНКО Олександрі Юріївні – аспіранту 3 року очної денної бюджетної форми навчання (науковий керівник – Семенець О.О.);

ШУМЕЙКУ Івану Павловичу – аспіранту 2 року очної вечірньої бюджетної форми навчання (науковий керівник – Коломоєць Т.О.).

 


Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2606441399385237

Науково-дослідна частина ЗНУ

 

Схожі новини